Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
acaba neden indirip açtığımda ilk açılan küçük pencere de yükleniyor kısmında kalıyor. bu kadar güzel bir oyunu oynayamıyorum.
Oyunun açılması uzun sürüyor giriş ekranında beklemeniz gerekiyor ortalama 5 dakika civarı.

P

panter266xxx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Monitörün sağ alt ya da sol alt kısmında sarımtrak bir kağıt olacak onun üzerinde 'adult oyun çeviri' adlı sitemizin linki yazıyor olmalı şifre o linkin tamamı yani. Eksiksiz yazarsanız bilgisayar açılacaktır. Yanlış hatırlamıyorsam evdeki oda arkadaşınızın şifresi de odasında bir yerde yazıyor olmalı. Sanırsam günlüğünde yazıyor olmalı.
Jenny nin pc şifresi ne kafayı yicem ya badmonster değil günlüğünde de yazmıyor ne abi
Kötüçocuk yaz

PuNkDuNk

PuNkDuNk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öncelikle teşekkürler. Başkan Rump 'ın evini gözetlerken kızı yakalıyor. Ağaç eve gelirken ki ara sahne ve sonraki konuşmalar ingilizce. Düzeltilecek mi? Yoksa benim oyunda mı sıkıntı var? Oyun sürümü; 0.20.7

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Öncelikle teşekkürler. Başkan Rump 'ın evini gözetlerken kızı yakalıyor. Ağaç eve gelirken ki ara sahne ve sonraki konuşmalar ingilizce. Düzeltilecek mi? Yoksa benim oyunda mı sıkıntı var? Oyun sürümü; 0.20.7
Bir sonraki güncellemede düzeltilir büyük ihtimalle bu tarz şeyleri Join the Adult Oyun Çeviri Discord Server! Discord sunucumuzda bildirirseniz çok daha erkenden düzeltilir.

S

seaways31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bravo tebrikler yeni üye oldum foruma elinize sağlık. Bu oyunu çoook önceden de oynamıştım baya bi güncelleme gelmiş yenilikler gelmiş + Türkçe dil desteği.. Müthiş... Başlayalım bakalım baştan :) efsane oyun bu

S

sarıyunus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben megaya indirdim şimdi ne yapmam gerekiyor bilmiyorum

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben megaya indirdim şimdi ne yapmam gerekiyor bilmiyorum
sağa tıklayıp klasör oluştur diyorsun oluşan klasörde oyuna tıklayıp bir süre bekleyip oyun açıldıktan sonra kullanıcı adı ve buraya kaydolurkenki şifreni kullanıp oyuna başlıyorsun

Reyos

Reyos

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Açık dünyada gezebileceğim oyun önerebilir misiniz? Mesela; Summertime Saga gibi

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
verilen linklerdeki reklamı sayfalarını geçmeyi başarıpta hanginiz oyunu yukledie süper süper yazmışınız hepiniz
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.
Talimatlara uyarsanız linke ulaşabilirsiniz.

D

diko15

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beyler bütün görevleri yaptım bi tek donut caldı vanilyalı glzed mi ne diyor gidiyor alıyorum sevmedği çıkıyor nasıl yapılıyor ?

O

Ozan ayaz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler sorun olucka gören herkez cevap verirse sevinirim şu hamile olayı sizce ne olmalı jenny i hamile bıraktım ama mavi kafalı yani eve yi hamile bırakmadım siz ne yaptınız bide hamile olunca oyunda ne degisiklik oluyo hamile olmayinc ane oluyo

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Beyler sorun olucka gören herkez cevap verirse sevinirim şu hamile olayı sizce ne olmalı jenny i hamile bıraktım ama mavi kafalı yani eve yi hamile bırakmadım siz ne yaptınız bide hamile olunca oyunda ne degisiklik oluyo hamile olmayinc ane oluyo
Hamile olunca çocuk doğana kadar o karakter ile ilişkiye giremiyorsun, doğunca da çocuklar kreşe veriliyor sende sonsuz çocuk yapmaya devam edebilirsin.

Üst Alt