Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
Q

Qwer

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
bein a dık tam erişime ne zaman açılıcak bir biligisi olan varmı?

N

Nxyo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kayıt dosyaları telefon hafızasında mi korunuyor ben telefonumu sıfırlamak zorunda kaldım tekrar indirdiğimde kaldığım yerden devam edebilir miyim

Z

ZeynnX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 9

GENEL BAKIŞ

Küçük bir banliyö kasabasında yer alan, üniversiteye yeni giren bir adam(ana karakter) babasının ölümü ile sarsılır. Babasının ölümünü çevreleyen bir çok gizemli olay vardır. Maceramız ana karakterimizin babasının suçlulara olan borcu ve şüpheli ölümünü araştırması ile başlıyor... Bunun yanı sıra ana karakterimiz okulu için para biriktirmeye çalışıp notlarını yükseltmeye çalışırken kasabada bir sürü kızla tanışacaktır...

Paylaşılan Tarih: 30.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.20.7
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.18 GB
Oyun Boyutu APK: 593 MB

Oyun Konuları
2DCG, Male protagonist, Point & click, Sandbox, School setting, Animated, Dating sim, Voyeurism, Exhibitionism, MILF, Masturbation, Sex toys, Camgirl, Oral sex, Titfuck, Footjob, Handjob, Anal sex, Vaginal sex, Virgin, Group sex, Big ass, Big tits, Footjob, Groping, Stripping, Twins, BDSM, Lesbian, Religion (Nun), Futa/trans, Cosplay, Female domination, Prostitution, Pregnancy, Mobile game, Monster girl, Lactation, Multiple penetration, Spanking

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Summertime Saga oyununu çalıştırın.
Ekli dosyayı görüntüle 2890 Ekli dosyayı görüntüle 2891 Ekli dosyayı görüntüle 2892
Bütün oyunlar için VİP mi satın almak gerekiyor ?

Ycarkci

Ycarkci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hesabım olmasına rağmen oyuna giriş yapamıyorum. Nasıl çözerim bu durumu

A

arday210

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu erişim yasağı 15 kasımda başlamış sanırım. 15 kasımdan sonra mı 10-15 gün sonra açılır demek istiyorsunuz yoksa bugünden itibaren mı 10-15 gün sonra açılacak. her yorum da 10-15 gün diye geziniyor da bu süre merak ettim ben de

K

kazanowa3535

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yanlış anlamazsanız 15 gün içinde açılacak demiştiniz 15 kasımda oldu bu olay 5 gün kalması gerekiyor...Tam tarih verebilme durumunuz varmı acaba?

Massive

Massive

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu erişim yasağı 15 kasımda başlamış sanırım. 15 kasımdan sonra mı 10-15 gün sonra açılır demek istiyorsunuz yoksa bugünden itibaren mı 10-15 gün sonra açılacak. her yorum da 10-15 gün diye geziniyor da bu süre merak ettim ben de
Şuandan itibaren 15-20 gün sonra açılır.Çünkü tüm oyunların login sistemleri baştan yenileniyor.

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
10 - 15 gün içerisinde tüm oyunlar toplu olarak açılacak.
Pc de herhangi bir oyunun yeni sürümünü yüklediğimizde yeni oyunda kaldığımız yerden devam etmek için önceki oyunun save dosyaları yetiyormu ? Ve biz o save dosyasına tıklayarakmı devam ediyoruz yeni oyunda yoksa oyun otomatikmi algılıyor nasıl oluyor orası ?

Massive

Massive

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pc de herhangi bir oyunun yeni sürümünü yüklediğimizde yeni oyunda kaldığımız yerden devam etmek için önceki oyunun save dosyaları yetiyormu ? Ve biz o save dosyasına tıklayarakmı devam ediyoruz yeni oyunda yoksa oyun otomatikmi algılıyor nasıl oluyor orası ?
Eski oyunun save dosyası ile devam edebilirsin.Oyun algılamazsa kendin save dosyasını aktarman gerekebilir.Ve bazı oyunlarda save'ler hata veriyor o yüzden yeniden başlamak zorunda kalınıyor.Ama çoğunlukla save hatası olmuyor.

R

Rızgarcin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim kurdum giriş yaptığımda giriş yetkiniz bulunmamaktadır diyor. ne alaka şimdi bu

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Oyunu indirdim kurdum giriş yaptığımda giriş yetkiniz bulunmamaktadır diyor. ne alaka şimdi bu
Şu anda tüm Türkçe oyunlar erişime kapalı. Tamamı baştan düzenleniyor. Türkçe oyunlar 3 gün; Türkçe Yapay Zekalar 1 hafta içinde açılacak.

R

Rızgarcin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu anda tüm Türkçe oyunlar erişime kapalı. Tamamı baştan düzenleniyor. Türkçe oyunlar 3 gün; Türkçe Yapay Zekalar 1 hafta içinde açılacak.
Yani bi kaç güne kadar düzelir bu problem öyle mi silip tekrar kurmam gerekecek mi peki

Üst Alt