Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
1

123456789035

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Karakterlerin isimlerini bilgisayara isim yazamıyorum yardım

A

Aternax

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Donut görevinde sorun mu var? Doğru olanı almama rağmen bu malzemelerle sevmem diyor.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Donut görevinde sorun mu var? Doğru olanı almama rağmen bu malzemelerle sevmem diyor.
Donut Görevini Yapamayanlar İçin: Telefona basın ardından telefonun sol üstünde Wi-Fi simgesi göreceksiniz, ona basın sonra boşluğa ANLIYORUM yazıp, onaylayın. Karşınıza hile ekranı gelecek oradan eşyalar bölümüne basın, aşağıya kaydırarak donuts_correct yazılı olan eşyayı bulup, çantanıza ekleyin sonra Harold'a verin.

Y

Yss5510

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda lui beni bankaya çağırıyor ama bankaya giremiyorum ne yapacağım

Q

qeqe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda bilgisayarı açınca telefon klavyesi otomatik aciliyor ve PC görevini yapamiyorum.Nasil duzeltebilirim ?

D

drapping5

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
bir sürü istek var. ne zaman gelecek yeni sürüm?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
bir sürü istek var. ne zaman gelecek yeni sürüm?
Being A DIK ile birlikte Summertime Saga - Sunshine Love - Bad Hero - Stranded Dick - My Best Deal oyunlarının yeni sürümleri geliyor. Being A DIK erken erişim paketini 19 Kasım'dan önce alırsanız bu oyunlarada erişim hakkınız olacak.

Son düzenleme:
Üst Alt