Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
M

mus131

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
fabrika görevleri açık mı ?

Prisoner

Prisoner

Kayıtlı Üye
Kredi
18$
Oyunda orada hata var o yüzden telefonu açıp wi-fi simgesine tıkla oraya bişey yazman gerekecek ANLIYORUM yaz ve onayla sonra eşyalar bölümüne gelip oradan ismi True Donut sanırım onu çantana ekle Harold'a ver.
Teşekkür ederim reis çok sağol

F

fearbloom

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.29 save var mı baştan başlamak istemiyorum

Suolly

Suolly

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Depoda dimitri görevi geçilmiyor süre çok çabuk bitiyor bunu geçmenin bir yolu var mı?

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son nadyanın babasını öldürdükten sonra bitiyormu bu sürüm ? Çünkü görev listesinde birşey yok.

Juicym

Juicym

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Haroldin donut gorevini yapamıyorum doğru seçenekleri yapsam da olmuyo nasıl yapabilirim?

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Haroldin donut gorevini yapamıyorum doğru seçenekleri yapsam da olmuyo nasıl yapabilirim?
Oyunda orada hata var o yüzden telefonu açıp Wi-Fi simgesine tıkla oraya bişey yazman gerekecek ANLIYORUM yaz ve onayla sonra eşyalar bölümüne gelip oradan ismi True Donut sanırım onu çantana ekle Harold'a ver.

Juicym

Juicym

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda orada hata var o yüzden telefonu açıp Wi-Fi simgesine tıkla oraya bişey yazman gerekecek ANLIYORUM yaz ve onayla sonra eşyalar bölümüne gelip oradan ismi True Donut sanırım onu çantana ekle Harold'a ver.
True donut diye bişey yok bende

centilmen89

centilmen89

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oynu en son oynadığımda doktorun verdiği + ve - olan ilaçların kısmında döngüye giriyor o görev yapılamıyordu sorum şu ki o hata düzeldi mi bilgisi olan? teşekkürler

K

Kağan35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun benden kulanıcı adı ve şifre istedi yazdím ama hatalı diyip duruyor hemde doğru yazdım

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyun benden kulanıcı adı ve şifre istedi yazdím ama hatalı diyip duruyor hemde doğru yazdım
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

A

ali19

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
indiremiyorum 3 linkede bastım izle indir yaziyor. o linkdende diger yerlere atıyor.

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
indiremiyorum 3 linkede bastım izle indir yaziyor. o linkdende diger yerlere atıyor.
İlk önce indirmek istediğin linklerden birine gir karşına yeşil bir buton gelecek ona birkez bas ve 5 saniye bekle 5 saniye dolduktan sonra yine yeşil bir buton çıkacak ona birkez bas seni bir yere atacak oradan direkt geri yap sonra oradaki yeşil butona tekrar bas bu kadar

K

Kral06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bende saveler silindi hazır saveler varmı en baştan başlamak istemiyorum

Üst Alt