Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Patreon destekçisi bayağı azaldı...Bu yayıncının her iki oyunu'da yarım kalcak bu gidişle...Bu oynadığınız son güncelleme olabilir.
Destekçiler azalmadı eskiden 900 tane değildi şuan yaklaşık 1050 tane var(30 gün önce 890 civarındaydı)

Q

Quarron34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Patreon destekçisi bayağı azaldı...Bu yayıncının her iki oyunu'da yarım kalcak bu gidişle...Bu oynadığınız son güncelleme olabilir.
Nereye azaldı hocam? Eskisine nazaran daha da çok arttı ki daha oyun betasında. Şu an Summer's Gone 1036, Where It All Began ise 375 Patronu var.

Vandaly

Vandaly

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bu arada neden chapter 5 değilde 4.5 geliyor daha öncede 3.5 geldi bu "ara bölüm" durumu neden oluyor hep böyle mi olacak 5.5, 6.5 gibi e o zaman 30. bölüm çıktığında gerçekten yaşlancaz galiba. Bu Ocean'ın şuan birkaç bölüm için politikası mı? yoksa ilerleyen zamanlarda da hep bu ara bölümler olacak mı? Kendisinin bu konuda dediği bir şey varmı?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Bu arada neden chapter 5 değilde 4.5 geliyor daha öncede 3.5 geldi bu "ara bölüm" durumu neden oluyor hep böyle mi olacak 5.5, 6.5 gibi e o zaman 30. bölüm çıktığında gerçekten yaşlancaz galiba. Bu Ocean'ın şuan birkaç bölüm için politikası mı? yoksa ilerleyen zamanlarda da hep bu ara bölümler olacak mı? Kendisinin bu konuda dediği bir şey varmı?
Yaptığı render sayılarını yetersiz gördüğü için adına yarım diyor halbuki onun yarım yaptığının yarısını yapıp tam bölüm olarak çıkaranlar da var

Asıl sebep donanım Summer's Gone kulübünün Summer's Gone hakkında bilgiler konusuna bakabilirsiniz hiç birine cevap vermeden

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yarım kalması taraftarı değilim...Sadece bu performansta giderse, her iki oyunu da beraber götürmeye çalışırsa üstelik bir ekibi olmadan...Bana yarım kalacak gibi geliyor.

A

abduopebilir

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun bitti morelim bozuldu içim şuan çok kötü devamı ne zaman gelcek, ilk defa ilişki temasız bir oyun buldum. Oynarken de kimseye yüz vermedim bilerek bakir bittim oyun sonunda
Bilgisi olan varsa ne zaman güncelleme gelecek ??

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
oyun bitti morelim bozuldu içim şuan çok kötü devamı ne zaman gelcek, ilk defa ilişki temasız bir oyun buldum. Oynarken de kimseye yüz vermedim bilerek bakir bittim oyun sonunda
Bilgisi olan varsa ne zaman güncelleme gelecek ??
Oyunun yeni sürümünün betası şu an yapımcı tarafından betada. Yapımcı full sürümü çıkarttığı zaman çeviri işlemleri başlayacaktır.

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kafamı karıştıran bişi var...Ana karakter siz yön vermezseniz tam bir pislik gibi olabiliyor...Yapımcı sizin iyi, yardımsever olmanıza izin veriyo bi yere kadar...Ama bunu siz neredeyse onu zorlayarak yapıyorsunuz.
Arkadaşım herkes birilerini kaybediyo bu hayatta, nedir yani bu sendeki bitmeyen küçük Emrah modu...
Anlamadığım şey bu tripli halinin oyun boyu sürmesi...Oyunun başlarında yaşarsın tamam ama dünyanın olayını yaşıyorsun, yeni insanlar ile tanışıyorsun; her ''bok'' gibi davranabildiğinde ''Evet ben çocukluk aşkımı kaybettim, bu yüzden size pislik gibi davranabilirim ehe'' modundan ne zaman çıkacak bu oyun??

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Kafamı karıştıran bişi var...Ana karakter siz yön vermezseniz tam bir pislik gibi olabiliyor...Yapımcı sizin iyi, yardımsever olmanıza izin veriyo bi yere kadar...Ama bunu siz neredeyse onu zorlayarak yapıyorsunuz.
Arkadaşım herkes birilerini kaybediyo bu hayatta, nedir yani bu sendeki bitmeyen küçük Emrah modu...
Anlamadığım şey bu tripli halinin oyun boyu sürmesi...Oyunun başlarında yaşarsın tamam ama dünyanın olayını yaşıyorsun, yeni insanlar ile tanışıyorsun; her ''bok'' gibi davranabildiğinde ''Evet ben çocukluk aşkımı kaybettim, bu yüzden size pislik gibi davranabilirim ehe'' modundan ne zaman çıkacak bu oyun??
Oyuna giriş bölüm 3.5da başlıyor şuan öyle olması biraz normal ama düzelmeye başlıyor Bella ya aşık olması buna örnek verilebilir

Leviatan

Leviatan

Kayıtlı Üye
Kredi
3$
Bu oyun türüne benzer oyun önerirseniz gerçekten çok minnettar kalıcam :). Hikayesi efsane bir şey ve cinselliği tadında bırakmışlar, gerçekten bir dizi gibi yapmışlar. Being a DIK oynunu gibi değil. Tamam bunun da hikayesi çok güzel ama bana kalırsa absürt derecede cinsel ilişki geçiyor. Bu oyun türüne daha hiç rastlayamadım varsa bilen bir arkadaşım bana yazarsa çok minnettar kalıcam. :) Bu arada oyun güncellemesi TAHMİNEN ne zaman gelir ??

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Bu oyun türüne benzer oyun önerirseniz gerçekten çok minnettar kalıcam :). Hikayesi efsane bir şey ve cinselliği tadında bırakmışlar, gerçekten bir dizi gibi yapmışlar. Being a DIK oynunu gibi değil. Tamam bunun da hikayesi çok güzel ama bana kalırsa absürt derecede cinsel ilişki geçiyor. Bu oyun türüne daha hiç rastlayamadım varsa bilen bir arkadaşım bana yazarsa çok minnettar kalıcam. :) Bu arada oyun güncellemesi TAHMİNEN ne zaman gelir ??
İngilizce sürümü şu an betada. Tam sürümü çıkmadan çevirisi gelmeyecek. Bu oyun gibi hikayesi iyi olan Depraved Awakening, Acting Lessons, The DeLuca Family oyunların oynayabilirsin.

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summer Heat - Yaz okulu/kampı - Tr çevirisi yok.
A.O.A. Academy - Üniversite - Tr çevirisi var forumda var konusunu inceleyin hikaye odaklı,dozunda seks sahneleri var.

Summer Heat,güzel kendine has farklı karakterlere sahip kadınların olduğu yeni yeni çıkmış kaliteli grafikleri olan bir oyun.Hızlı güncelleme alıyor şuan oynabilir durumda.

Leviatan

Leviatan

Kayıtlı Üye
Kredi
3$
Summer Heat - Yaz okulu/kampı - Tr çevirisi yok.
A.O.A. Academy - Üniversite - Tr çevirisi var forumda var konusunu inceleyin hikaye odaklı,dozunda seks sahneleri var.

Summer Heat,güzel kendine has farklı karakterlere sahip kadınların olduğu yeni yeni çıkmış kaliteli grafikleri olan bir oyun.Hızlı güncelleme alıyor şuan oynabilir durumda.
Teşekkür Ederim :) Keşke dilim iyi olsaydı Summer Heat oynasaydım. Bide okul temalı varmı başka bildiğin kaliteli acaba ?

Üst Alt