Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Gelecek vaat eden bir oyun devamı geldikçce herkes tarafından bilinecek bir oyunlardan. Hikayesi Güncellemelerle git gide daha da içine sürükleyecek. Ekimde geldi gelir yakında güncelleme.

Youjin

Youjin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kısa geldi bana nedense boyutuna bakacak olursak. En son olan olayı yazabilir misiniz? Yanlış bir şey yapıp yapmadığımı bilmek istiyorum.

R

Retrolife90s

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 2601

GENEL BAKIŞ

Genç bir ruh, travmatik bir deneyimden sonra hayata geri dönmenin yolunu bulmaya çalışır. Üniversite başlamak üzere ve gizemler de ortaya çıkmak üzeredir.

Çeviri desteği için 'Gokhie adlı üyemize teşekkür ederiz.
Paylaşılan Tarih: 28.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Bölüm 2
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.12 GB
Oyun Boyutu APK: 415 MB

Oyun Konuları
Romance, Big tits, Big ass, Violence, 3DCG, Male Protagonist, School setting, Virgin
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Summer's Gone oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
3. Bölüm ne zaman geliyor bilen varmı?

Youjin

Youjin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Anladım. Boyutunun yüksek olması sahnelerden ve grafiklerden kaynaklı o halde. Uzunluğu ise tatmin edilir seviyedeydi aşırı beğendim.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Anladım. Boyutunun yüksek olması sahnelerden ve grafiklerden kaynaklı o halde. Uzunluğu ise tatmin edilir seviyedeydi aşırı beğendim.
Gelecek bölümle boyut yarıya düşürülecek Ve şu anki oyunun neredeyse 3 katı uzunluğunda olacak

Üst Alt