Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Arslan_

Arslan_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni bölüm bellacılar için baya boş bir bölüm olmuş, bu kadar uzun süre bekleyip böyle bir güncelleme beklemezdim 4. Bölümün neredeyse yarısı masa oyununda geçiyor yapımcı keşke boş işlerle uğraşmak yerine hikayeyi ilerletseymiş

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Sanki artık daha çok yarım bölümlerde hikayeyi ilerletiyor gibime geldi.

Q

Quarron34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben Bella'yı az görürüz diye endişelenmiştim ama yine iyi bir ilerleme olmuş ama şu masa oyunu gerçekten çok zaman aldı onun yerine karakter gelişimini tercih ederdim. Ama sanırsam diğer güncelleme için fazla beklememize gerek kalmayacak çünkü Chapter 1'in Reworku bitti, yüksek ihtimalle masa oyunu da diğer güncelleme de olmayacaktır bu yüzden zor şeyler üzerinde de uğraşmayacak. Ben 6 ay diyorum açıkçası diğer güncelleme için. Umarım haklıyımdır.

M

Mehmet5858

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summer's Gone Bölüm 4 Kısa Bilgilendirme

Şuan Postwork'ta 600/2250 resim alındı. ama şuan henüz tamamen postworka yoğunlaşılmadı son sinematik yapılıyor ve son sinematiğin %85 i tamamlandı.

Ne yazık ki müzik sorunu devam ediyor ve bölüm çıkışıyla birlikte müzikler kaldırılabilir ama başka bir kişiyle farklı müzikler için anlaşma yapılacak.

Ve sizin mutlu olacağınız haberi veriyorum güncelleme bu ay içinde çıkabilir ama yine de kesin bir şey söylememiş olalım bilgilendirme bu kadar aşağıya bir ön izleme bırakıyorum.

1828974_ad1743.png
Bölüm 4 çıkmış diyorlar ama cacıkmış doğrumu varmı böyle birşey.

Q

Quarron34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 4 çıkmış diyorlar ama cacıkmış doğrumu varmı böyle birşey.
Cacık değil, güzel bir chapter olmuş. Ama masa oyunu biraz fazla vakit aldı. Sinematrik sahneler ve renderlar efsane olmuş. Rota konusunda spoiler vermek istemiyorum ama Bella veya Nami rotasını izlediysen pişman olmazsın.

aalexx

aalexx

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Yeni sürümü oynadım bence vasat bir güncelleme olmuş ama yine de kesinlikle kötü değil. Düşündüklerim şu şekilde;

Masa oyunu çok boş olmuş. Sürümün render sayısının yarısından fazlası sanırım oradan geliyor. Zaten yeni gelen 5 sinematiğin 3'üde oraya ait. Diğer ikisinden de bana göre tek bir tanesi önemli o da oyunun son kısmındaki Bella'ya ait olan sinematik. Bunlar dışında Ocean biraz daha bu bölümde ailevi meselelere odaklanmış ve Bella bu sürümde yine pek gözükmüyor. Fakat benim gibi Bella'cıların sıkılmasına gerek yok çünkü son sinematiğe bakarsak eğer 5. bölümde büyük ihtimalle baya bi' Bella sahnesi göreceğimizi düşünüyorum. Yukarıdaki arkadaşımızın dediğine göre de 1. bölümün renderları tamamen bitmiş sanırım. Yeni sürümün gelmesi bu sürüm gibi çok uzun sürmeyecektir bende 6-7 ay gibi bir süre düşünüyorum.

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncellemeler geç geldiğinden kendimi dizginliyorum yeni sürümü oynamamak için. Çok fazla bekliyor sonra insan.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
3 Tarayıcıdan denedim olmuyor geçip atamazmısınız linki bu younu oynamak çok istiyorum.
Ek olarak eğer Google Drive üzerinden indirmeye çalışıyorsanız indiremezsiniz. Çünkü Google Drive linklerimizde genel bir sorun var, bu yüzden alternatif linklerden indirmeyi deneyiniz.

Üst Alt