Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Vazgeçme gibi bir durum söz konusu değil zaten yapılacak daha 3 oyun daha var

Zane evreninde toplam 5 oyun geçecek ama bir oyun bitmeden diğerine başlama gibi bir durum söz konusu değil

Q

Quarron34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Zane evreninde toplam 5 oyun geçecek ama bir oyun bitmeden diğerine başlama gibi bir durum söz konusu değil
Sanırım sırada ki oyun Summer's Gone'ın Sequel'i olacak, tıpkı Summer's Gone Where it All Began'in sequeli durduğu gibi.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Sanırım sırada ki oyun Summer's Gone'ın Sequel'i olacak, tıpkı Summer's Gone Where it All Began'in sequeli durduğu gibi.
Olabilir neden olmasın evet Summer's Gone daha yakın zamanda geçiyor gibi gözüküyor doğru

SG ve WiAB, 5 oyun üzerinden sadece 2'sidir. Diğer üç oyunun kısaltmaları ASK, PLF ve IOL'dir.

- PLF - bir kadın kahramanı ile.

- Bu üç gelecek oyunun% 35-40'ı yazılmıştır.

O

oguzhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende yaz aylarıyla ilgili geçen bir mevzu sanmıştım, aslında summer adında bir sevgilimiz varmış ve ne olduysa yollarımız ayrı düşmüş. Biraz oynadım fakat tek kişinin üzerinden giden bir senaryo olması hasebiyle pek ilgimi çekmedi açıkcası. Geçmiş ile ilgili sıkıntılar yaşıyoruz ve bu bizi içten içe tüketiyor. Bu yüzden oyunda birazda geçmişin yükünü taşıyoruz diye bilirim.

Gürkan17

Gürkan17

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
4. Bölüm 1 yıl beklemeye değdi mi sanmam.Insallah diğer çeviriler bu kadar uzun sürmez.

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyundan vazgeçmek değil şimdilik sadece bir oyuna odaklanmak söylemek istediğimiz o. Bu arada merak ettim de çıkan 4.bölümden sonra gelecek olan güncellemelerin daha kısa sürede gelme ihtimali nedir ?Bölüm 4.5 veya 5'ten bahsediyorum. Son sürüm 11 ay sürdü neredeyse ve birçok kişi tatmin olmadı. (İngilizce sürümünü oynadım ve yabancı kişilerin çoğu da hemfikir aynı konuda)

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Oyundan vazgeçmek değil şimdilik sadece bir oyuna odaklanmak söylemek istediğimiz o. Bu arada merak ettim de çıkan 4.bölümden sonra gelecek olan güncellemelerin daha kısa sürede gelme ihtimali nedir ?Bölüm 4.5 veya 5'ten bahsediyorum. Son sürüm 11 ay sürdü neredeyse ve birçok kişi tatmin olmadı. (İngilizce sürümünü oynadım ve yabancı kişilerin çoğu da hemfikir aynı konuda)
Daha kısa süre hakkında bir şey diyemeyiz oluşacak olayları vs önceden göremiyoruz

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha kısa süre hakkında bir şey diyemeyiz oluşacak olayları vs önceden göremiyoruz
Peki son bir soru Ocean zaten Bölüm 1'in üzerinde çalışmış ve değişiklikler yapmıştı daha önce. Neden tekrar Bölüm 1'i düzenliyor ki kaliteyi daha da artırmayı mı amaçlıyor ?

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
2$
Ocean , 1 senedir bölüm çıkartmaya çalışıyorsun ortaya sunduğun bölüm de vasat çıkıyor ne garip adamsın birader ya

Q

Quarron34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu güncellemenin uzun sürmesinin sebebi Ocean'ın ortam ve yeni assestleri oluşturuyor olmasından kaynaklıydı. Tabii masa oyunu da Ocean için yapması çok zor oldu.

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu güncellemenin uzun sürmesinin sebebi Ocean'ın ortam ve yeni assestleri oluşturuyor olmasından kaynaklıydı. Tabii masa oyunu da Ocean için yapması çok zor oldu.
Güncelleme durumlarında 'gerçek hayata' tekrar döneceğim için çok mutluyum diyor. Kendisini zorladığını kabul ediyor tabi.
Oyunun tavan potansiyeli çok fazla. Özellikle atmosferi müthiş oyunun.

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu son güncelleme ile artık bu oyunun devam edebileceğini düşünmüyorum.Bir yıl bekle ortaya çıkan koskoca bomboş.
Ben artık takip etmiyorum bu oyunu sıktı sıktırdı yapımcısı helal olsun.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
2$
Bu son güncelleme ile artık bu oyunun devam edebileceğini düşünmüyorum.Bir yıl bekle ortaya çıkan koskoca bomboş.
Ben artık takip etmiyorum bu oyunu sıktı sıktırdı yapımcısı helal olsun.
Aga oyun çok potansiyelli ama ocean denen adam oyunu son bölümü ile vasat bir hale getirmiş. Hep 2 oyunu bir arada yürütme sevdası bu hale getirdi oyunu

Moderatörün son düzenlenenleri:
risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga oyun çok potansiyelli ama ocean denen adam oyunu son bölümü ile vasat bir hale getirmiş. Hep 2 oyunu bir arada yürütme sevdası bu hale getirdi oyunu
2 oyun yapım derken 2. sinide bitiremeyecek.Kimseyi dinlemiyor,bomboş şeylere para harcıyor müzik felan ki eminim bir çok insan sessizde oynuyor.O boşa harcadığı paralar artık gelmeyecek böyle devam ederse,insanları bıktırdı dediğim gibi bu proje yarım kalır.
En basitinden o boşa harcadiğı paralar ile bir çalışan tutsaydı süreç bu hale gelmezdi.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
2$
2 oyun yapım derken 2. sinide bitiremeyecek.Kimseyi dinlemiyor,bomboş şeylere para harcıyor müzik felan ki eminim bir çok insan sessizde oynuyor.O boşa harcadığı paralar artık gelmeyecek böyle devam ederse,insanları bıktırdı dediğim gibi bu proje yarım kalır.
En basitinden o boşa harcadiğı paralar ile bir çalışan tutsaydı süreç bu hale gelmezdi.
Forumlarda oceanın patreoları baya bir sinirlenmişler böyle devam ederse desteği bırakacağız falan diyorlar sırf bu yüzden ingilizce sürümünü oynamadım. Hem kendine , emeğine hem de bu kadar potansiyeli oyuna yazık ediyor

Q

Quarron34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok karamsar düşünüyorsunuz, destek olayında Patreon olayını bilmiyorum ama değişik bir tutum var. Evet hepimizin bir ortak görüşürü var, masa oyunu çok fazla fakit çaldı ve diğer karakterlerin gelişimlerine harcanabilirdi ama Ocean'da zaten bunu tahmin ettiğini söyledi. Bundan sonra ki güncelleme de yüksek ihtimalle sadece karakter ve hikaye gelişimi üzerinde odaklanacaktır ve yüksek ihtimal artık ortam ve assestlerin hazır olduğunu hesaplayacak olursak bu yıl bitmeden yeni bir güncelleme görmemiz ihmital.

Üst Alt