Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
lokum32 öyle bir şey yok sadece bir masa oyunu

Emanex_1

Emanex_1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim Türkçe Allah'a emanet
Anladığıma göre oyunun 5 bölümü steamde mi çıkacak?

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Oyunda 1 tane bile sevişme sahnesi olmasa bile, hikaye o kadar merak uyandırıcı ki, bu durum oyunu harikulade yapıyor. Sadece ana karakterin değil, yan karakterlerin bile (hepsinin tam hikayesi belli bile olmamasına rağmen) hikayeleri harika ve merak uyandırıcı. Bu oyun top 5'im de 2. sırada ve, emin olun top 1 oyununa güncelleme gelmesinden daha fazla merakla bu oyuna güncellemesini bekliyorum.

EmirhanW2P

EmirhanW2P

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda 1 tane bile sevişme sahnesi olmasa bile, hikaye o kadar merak uyandırıcı ki, bu durum oyunu harikulade yapıyor. Sadece ana karakterin değil, yan karakterlerin bile (hepsinin tam hikayesi belli bile olmamasına rağmen) hikayeleri harika ve merak uyandırıcı. Bu oyun top 5'im de 2. sırada ve, emin olun top 1 oyununa güncelleme gelmesinden daha fazla merakla bu oyuna güncellemesini bekliyorum.
Cidden öyle. Oyun o kadar çok içine çekiyor ki seni devamını hep merak ediyorsun, bide sosyal medya özelliği gelecekmiş ya daha da çok merak ettim nasıl olacağını 🙂

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Cidden öyle. Oyun o kadar çok içine çekiyor ki seni devamını hep merak ediyorsun, bide sosyal medya özelliği gelecekmiş ya daha da çok merak ettim nasıl olacağını 🙂
Az kaldı max 1-1.5 aya yeni sürümü oynayabileceğiz. İşin güzel tarafı, bu kadar beklemeye değecek bir oyun.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Az kaldı max 1-1.5 aya yeni sürümü oynayabileceğiz. İşin güzel tarafı, bu kadar beklemeye değecek bir oyun.
İngilizce 1-1.5 aya çıksa bile türkçesi daha da geç gelir yapımcı oyunu çıkardığında hatalar bildirilsin diye kendisinin bir beta süreci var o beta bitmeden burası çeviriye başlamıyor ne yazık ki ama İngilizce biliyorsanız şanslısınız demektir

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
İngilizce 1-1.5 aya çıksa bile türkçesi daha da geç gelir yapımcı oyunu çıkardığında hatalar bildirilsin diye kendisinin bir beta süreci var o beta bitmeden burası çeviriye başlamıyor ne yazık ki ama İngilizce biliyorsanız şanslısınız demektir
Bir önceki bildiri de sen, oyun hazır ama, yapımcı oyun için aldığı müzik hakları sahibine ulaşamadığını söylemiştin. Yanlış mı hatırlıyorum ? Eğer yanlış değilsem, oyun zaten hazır, müzik yapımcısından onayı alır, oyunu yayınlar, aoc cevirir betaya koyar. Bu süre zarfında da 1.5 ay geçmiş olmaz mı ?

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Kekwox Oyunun tam olarak ne zaman çıkacağı kesin değil hiç belli olmaz o yüzden şu kadar sürede çıkar betaya girer demek saçma olur zaten oyun çıktığı anda en fazla 3-4 gün içerisinde çevirip yayınlıyoruz.

Üst Alt