Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
aalexx

aalexx

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Byferohck Yeni güncelleme ile alakalı bir gönderi paylaşmış sanırım Ocean. Bizimle paylaşabilme şansın var mı?

S

Silinen üye 28892

Byferohck Yeni güncelleme ile alakalı bir gönderi paylaşmış sanırım Ocean. Bizimle paylaşabilme şansın var mı?
Paylaşamaz. Yapımcı ile ilgili durum güncellemeleri yetkilimiz Silence tarafından Türkçe bir şekilde paylaşıyor. Lakin paylaşımları görmek için, Güncelleme Abonesi olmanız lazım.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Pek bir bilgi yok sadece yaşam belirtisi verdi gelecek sefer oyun gidişatı hakkındaki bilgileri sizlere aktarırım zaman bulursam öbür türlü güncelleme ile alakalı haberin tamamını atmak yasak moderatorun dediği gibi

E

Edenkan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Efsane bir oyun ama sonu biraz garip geldi bana, adamı kelepçelediler, bırakıp gittiler. Bilemedim bende mi o sahnede bitti yoksa herkesde öyle?

Moderatörün son düzenlenenleri:
G

Goko31

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
Baya iyi oyun ama yapımcı devam ettirebilecek mi acaba ? Being a dik bir bu iki benim gözümde.

B

BerkemSins

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lütfen vpn uygulamasını kapatarak sayfayı yenileyin diyor indiremiyorum cihazımda vpn yok yardımcı olur musunuzzzzzzz?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Bölüm 4 (Yarım Güncelleme) Hakkında Küçük Bilgilendirme

Biliyorsunuz ki 2 gün önce where it all began bölüm 1'in düzenlemiş hali yayınlandı ve bir süre onun üzerinde duruldu.

Summer's Gone de 680 render yapıldı ve bu yarım güncelleme için hedefin 2000 render olduğunu size söylemiştim aşağıya bir render bırakıyorum.
1555687_CheetoLook.png

Z

ZeynnX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirdim ama not defteri olarak aç diyor ne yapmalıyım?

Levinho

Levinho

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Adminler oyunu son oynadığımda kızla buluşacaktı çocuk orda bitmişti oranın devamı geldi mi

Agoni

Agoni

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summer's Gone Bölüm 4 (Yarım Güncelleme) Hakkında Küçük Bilgilendirme

Biliyorsunuz ki 2 gün önce where it all began bölüm 1'in düzenlemiş hali yayınlandı ve bir süre onun üzerinde duruldu.

Summer's Gone de 680 render yapıldı ve bu yarım güncelleme için hedefin 2000 render olduğunu size söylemiştim aşağıya bir render bırakıyorum.
1555687_CheetoLook.png
diğer oyun sitede yayınlancak mı yeni haliyle

Üst Alt