Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
ChivasGod

ChivasGod

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadıklarım arasında en iyisi özellikle hikaye açısından zevkliydi

D

drillsosa

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oynadığım en harika, duygusallaştıran oyun oldu cidden umarım en kısa süre de devamı gelir

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Bugün Ocean Bana Bir Cevap Verdi Oyun Yarım Güncelleme Olmasına Rağmen +1000 Render 2-3k Animasyon Karesi Olacağını Söyledi Yazdığı Cevabı Buraya Bırakıyorum

Ocean : Sadece yarım güncelleme olabilir, ancak Mofo'nun hala neredeyse 1000 render + 2-3k animasyon karesi var. (Ve artmış bir kalite imo.)

Muhtemelen onları daha da küçültmeliydim.

WiAB ve SG şu anda yarışıyor.

İffetsiz animasyonlar ve benim onlarla ilgili deneyimsizliğim nedeniyle WiAB daha uzun sürüyor. (Kişisel sınırlarımı zorladığım için çok fazla deneme yanılma var.)

Ama oyun önce biterse, önce yayınlanacak. Diğer oyun bitmiş olsa bile iki hafta beklemek zorunda, böylece ilkini düzeltmek için yeterli zamanım olacaktır.

Skellington

Skellington

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bugün Ocean Bana Bir Cevap Verdi Oyun Yarım Güncelleme Olmasına Rağmen +1000 Render 2-3k Animasyon Karesi Olacağını Söyledi Yazdığı Cevabı Buraya Bırakıyorum

Ocean : Sadece yarım güncelleme olabilir, ancak Mofo'nun hala neredeyse 1000 render + 2-3k animasyon karesi var. (Ve artmış bir kalite imo.)

Muhtemelen onları daha da küçültmeliydim.

WiAB ve SG şu anda yarışıyor.

İffetsiz animasyonlar ve benim onlarla ilgili deneyimsizliğim nedeniyle WiAB daha uzun sürüyor. (Kişisel sınırlarımı zorladığım için çok fazla deneme yanılma var.)

Ama oyun önce biterse, önce yayınlanacak. Diğer oyun bitmiş olsa bile iki hafta beklemek zorunda, böylece ilkini düzeltmek için yeterli zamanım olacaktır.
Hocam tam olarak ne anlama geliyor ?

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölümlerin uzun olması için render sayısının daha fazla olması gerekiyor değil mi ?

G

Ghostvalley

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet 2 ocak saat 05.32 de yapımcı tarafından beta süreci başladı
23 ocak saat 16.40 ta yapımcı tarafından tam sürüm paylaşıldı
Türkçesi de 30 ocak sabah saatlerinde paylaşıldı
Ben bu oyunu oynadım en son merdivenlere oturduğunda oyun bitiyor ondan sonrası var mı?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Favori oyunlarımdan değil ama güzel bir oyun kesinlikle deneyin.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Sasha Günlük Rutinlerinden 2 Görsel (Duvar Kağıdı)

1196598_SashaMay.png
1196600_SashaMay2.png

Üst Alt