Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
seneryosu olsum grafikleri olsun baya beklentiye sokmuş ve umut vaat eden bir oyundu umarum çıkar ama bizi baya bekletti insallah uzun tutar da gönlümüzü almayı başarır sanırsam oyunu tekrar oynayacağım çünkü unuttum bazı yapımcılar ya Netflix örnek alıyor yada oyun yaparken zorlanıyorlar ki polyana gibi düşünüp 2. seçeneği düşünmek istiyorum oyun mayısta çıkarsa baya bir ses yapar müthiş bir yapım inşallah denilen istenilen tarihde çıkar Türkçe olarak oynama keyfini yaşarız 😊

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
seneryosu olsum grafikleri olsun baya beklentiye sokmuş ve umut vaat eden bir oyundu umarum çıkar ama bizi baya bekletti insallah uzun tutar da gönlümüzü almayı başarır sanırsam oyunu tekrar oynayacağım çünkü unuttum bazı yapımcılar ya Netflix örnek alıyor yada oyun yaparken zorlanıyorlar ki polyana gibi düşünüp 2. seçeneği düşünmek istiyorum oyun mayısta çıkarsa baya bir ses yapar müthiş bir yapım inşallah denilen istenilen tarihde çıkar Türkçe olarak oynama keyfini yaşarız 😊
Uzun sürmedi ki yapımcı 2 oyun yapıyor ve 2 aydır hem Summer's hem Where it all began ile ilgileniyor diğer yapımcılar bunu yapamaz

C

Celik31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu da bitti güncelleme tahmini ne zaman gelir

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcı toplamda kaç bölüm yapmayı hedefliyor ? Belirtti mi ?

Skellington

Skellington

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaş bu nasıl bir oyundur görselleri olsun hikayesi olsun özellikle o uzun ara geçişler harika bir oyun daha ellerinize sağlık mutluka oynanması gereken bir oyun

2

242melih

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bella ile yemeğe çıkıyoruz orada bitiyor devamı yokmu ?

ErwinRommel

ErwinRommel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sovyetler Berline girerken Bunkerında bekleyen H*tler gibi bekliyorum şu oyunu...

S

suluksuluk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güncellemeden sonra oyuna kaldığımız yerden devam edebilecek miyiz yoksa baştan mı başlamamız gerekiyo

Üst Alt