Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Laaaan burda biter mi hakkatten çok sağlam oyun karakterler olsun hikaye, diyaloglar ve renderlar olsun tadından yenmez. Devamı çıksa da oynasak son sahnede kalbimi bıraktım kızıl kafa için, umarım yakın bir zamanda gelir.

METEHAN46

METEHAN46

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sanırım tek kötü yanı kime göre iyidir bilemem ama çok fazla beyaz tenli kız var onun dışında çok güzel hikayesi.

S

Soykan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son güncelleme tarihi eklermisiniz oyun altına flan

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme yeterince uzun,ama pek bir şey yaşamadık.Gördüğüm en profesyonel oyun bu katagoride.

Arslan_

Arslan_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bellaya aşık oldum umarım hızlı gelir tahmini kaç ay yeni bölüm?

Klavye01

Klavye01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Harika bir oyun güncellemeyi beklicez artık yapanın ve çevirmenlerin ellerine sağlık.

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. sezonda trans içeriğinden bahsediyor, açılsın mı? açılmasın mı diye, bu ne oluyor arkadaşlar bilen var mı ?

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bir sorunum daha var arkadaşlar, 1. sezonu bitirdim, ve 2. sezona geçtim ama oyun tekrardan başlıyor baştan 2. sezona başladığımda, ve 1. sezonda bu araba çarpan kızın adını dilek olarak değiştirmiştim, ama 2. sezonda adını değiştiremiyorum ve 2. sezonda kayıtlı yerden yani 1. sezoın sonundan başlayamıyorum, bunu nasıl halledebilirim ?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
bir sorunum daha var arkadaşlar, 1. sezonu bitirdim, ve 2. sezona geçtim ama oyun tekrardan başlıyor baştan 2. sezona başladığımda, ve 1. sezonda bu araba çarpan kızın adını dilek olarak değiştirmiştim, ama 2. sezonda adını değiştiremiyorum ve 2. sezonda kayıtlı yerden yani 1. sezoın sonundan başlayamıyorum, bunu nasıl halledebilirim ?
Bölüm bölüm oynayamazsınız kayıt dosyanız varsa olur sadece diğer türlü baştan başlatır.

Uchiha-İtachi

Uchiha-İtachi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu bir sonraki güncelleme ne zaman gelir? ve güncelleme 3.5 mi yoksa 4.0 olarak mı gelecek

Üst Alt