Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Türkçe'nin çıkması ne kadar alır ?

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 6095
50 Render Eklendi Sasha Yolu Özel Galeri Eklenmeyen Animasyon ve Fazlası.
galiba sadece sasha rotası eklenmiş başka yeni bir şey görmedim render olarak yada fark etmedim.
o değilde hiç bir şey ögrenemedik yine bir kelime bile etmedi senin sasha.
anladıgım kadarıyla bellanın annesi amber ile ileride güzel şeyler yaşayabiliri.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
galiba sadece sasha rotası eklenmiş başka yeni bir şey görmedim render olarak yada fark etmedim.
o değilde hiç bir şey ögrenemedik yine bir kelime bile etmedi senin sasha.
anladıgım kadarıyla bellanın annesi amber ile ileride güzel şeyler yaşayabiliri.
O kadarını bende bilmiyorum umarım yaşarsın Screenshot_284.png

yasintolga

yasintolga

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yorumlardan anladığım kadarıyla oyun 3. bölüm için güncelleme almış ama sitede türkçeye çevrilmemiş.Toplam 30 güncelleme alacak denildiğine göre 20-30 bölümde biter gibi geliyor. Yani oyunu türkçeye çevrilmesi 2 ayı bulmaz değil mi?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Yorumlardan anladığım kadarıyla oyun 3. bölüm için güncelleme almış ama sitede türkçeye çevrilmemiş.Toplam 30 güncelleme alacak denildiğine göre 20-30 bölümde biter gibi geliyor. Yani oyunu türkçeye çevrilmesi 2 ayı bulmaz değil mi?
Hayır o kadar uzun süreceğini sanmıyorum.

M

memo44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3.bölüm'ün yapımı 1 yıl sürdü beklentiyi vermedi aga

Üst Alt