Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Kekwox Oyunun tam olarak ne zaman çıkacağı kesin değil hiç belli olmaz o yüzden şu kadar sürede çıkar betaya girer demek saçma olur zaten oyun çıktığı anda en fazla 3-4 gün içerisinde çevirip yayınlıyoruz.
Bu cevap, sitede gördüğüm yorumların çoğunda geçiyor. Bende bu yanılgıya düştüm o kadar görmeme rağmen, kusura bakmayın.

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İngilizce 1-1.5 aya çıksa bile türkçesi daha da geç gelir yapımcı oyunu çıkardığında hatalar bildirilsin diye kendisinin bir beta süreci var o beta bitmeden burası çeviriye başlamıyor ne yazık ki ama İngilizce biliyorsanız şanslısınız demektir
Valla İngilizce seviyem bu oyunlara rahatlıkla yettiği için mutluyum. Önce İngilizce sonra Türkçe oynuyorum

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Bilmeyenler için Summer's gone ye ait kulüp var oradan oyun hakkında sohbet yapabilir, soru sorabilir ve paylaşılan postalarda kendi görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Summer's Gone Kulübü

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Kısa Bilgilendirme

2250 render yapıldı renderler için postwork ve sinematikler için postwork yapılması lazım.

Müziklerin sahipleri oyuna sıkıntı çıkarıyor. (bütün müzikler kaldırılabilir)

Aşağıya bir render bırakıyorum

1801722_SonyaMonya.jpg

Kabiliyetlierk

Kabiliyetlierk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun devamı ne zaman gelecek 2 aydır bekliyorum

Rasengann

Rasengann

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Seri güzel olmasına rağmen maalesefki en aptal yapımcılardan birinin elinde where it all began ile bunu aynı anda yürütmeye çalışıyor ve önceliği where it all began dan yana utanamsa yılda 0.5 güncelleme getirecek bölüm 3 den sonra yıl oldu nerdeyse

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Seri güzel olmasına rağmen maalesefki en aptal yapımcılardan birinin elinde where it all began ile bunu aynı anda yürütmeye çalışıyor ve önceliği where it all began dan yana utanamsa yılda 0.5 güncelleme getirecek bölüm 3 den sonra yıl oldu nerdeyse
Öncelik yok her iki oyunda günde 6 saat renderleniyor ve where it all began olmazsa summer's gone de olmaz bunu unutmayın

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Bölüm 1 derken yine aynı oyunu kast etmiş. Bu oyun her güncellendiğinde yeni bölüm geldi diye güncelleniyor. Yani aslında bölüm 1 de 3 de bu oyun oluyor. Bu yapımcının birde Where it all began adlı bir oyunu var ama bu oyun ile hikaye konusunda bir bağlantısı yok.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Eğer takip ediyorsan çıktığında haber ver bize ya bu arada tavsiye ettiğin bir oyun var mı
Discord sunucumuza katılarak son güncellemeleri ve haberleri takip edebilirsiniz ve Discord sunucumuzun #oyun kanalının sabitlenen mesajlarında en popüler Türkçe oyunlar var göz atabilirsiniz.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Bölüm 4 Kısa Bilgilendirme

Şuan Postwork'ta 600/2250 resim alındı. ama şuan henüz tamamen postworka yoğunlaşılmadı son sinematik yapılıyor ve son sinematiğin %85 i tamamlandı.

Ne yazık ki müzik sorunu devam ediyor ve bölüm çıkışıyla birlikte müzikler kaldırılabilir ama başka bir kişiyle farklı müzikler için anlaşma yapılacak.

Ve sizin mutlu olacağınız haberi veriyorum güncelleme bu ay içinde çıkabilir ama yine de kesin bir şey söylememiş olalım bilgilendirme bu kadar aşağıya bir ön izleme bırakıyorum.

1828974_ad1743.png

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Summer's Gone Bölüm 4 Kısa Bilgilendirme

Şuan Postwork'ta 600/2250 resim alındı. ama şuan henüz tamamen postworka yoğunlaşılmadı son sinematik yapılıyor ve son sinematiğin %85 i tamamlandı.

Ne yazık ki müzik sorunu devam ediyor ve bölüm çıkışıyla birlikte müzikler kaldırılabilir ama başka bir kişiyle farklı müzikler için anlaşma yapılacak.

Ve sizin mutlu olacağınız haberi veriyorum güncelleme bu ay içinde çıkabilir ama yine de kesin bir şey söylememiş olalım bilgilendirme bu kadar aşağıya bir ön izleme bırakıyorum.

1828974_ad1743.png
Bölüm 4 le birlikte oynamak için son güncellemeyi oynamadım oyunu unuttum. Ocean sen ne yavaş adamsın böyle birader ya

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Bölüm 4 le birlikte oynamak için son güncellemeyi oynamadım oyunu unuttum. Ocean sen ne yavaş adamsın böyle birader ya
Günde 6 saat summer's gone ve günde 6 saat where it all began renderleniyor yani her iki oyunun renderler ile her gün 12 saat zaman harcanıyor

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Günde 6 saat summer's gone ve günde 6 saat where it all began renderleniyor yani her iki oyunun renderler ile her gün 12 saat zaman harcanıyor
6 saat yapsa da bir şey değişmiyor ki adam senede 1 tane güncelleme veriyor oyuna
Kaliteli iş yapıyor ama yapana kadar da insan oyundan soğuyor. PinkCake bile sene de 2 veya 3 tane güncelleme veriyor oyuna

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
6 saat yapsa da bir şey değişmiyor ki adam senede 1 tane güncelleme veriyor oyuna
Kaliteli iş yapıyor ama yapana kadar da insan oyundan soğuyor. PinkCake bile sene de 2 veya 3 tane güncelleme veriyor oyuna
Adamın kafası çok değişik çalışıyor ben sorgulamayı bıraktım.Madem yetiştiremiyorsun neden 2 oyunu bir arada yapıyorsun amaç ne gerçekten anlamış değilim.Bir projeyi bitir diğerine geç hem summer gone bittiğinde boşlukta kalmazsın seneryosu hazır direk başlayabileceğin bir proje elinde olmuş olur.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
risky Bir de 30 bölüm çıkaracağım diyor.Adam daha güncelleme veremiyor oyuna
Verdiğini de yarım bölüm veriyor. Şu konsept veya oyun pinkcake'in elinde olacaktı oyun muazzam ötesi olurdu. Şu an da oyun iyi ilerliyor ama çok yavaş yapıyor oyunu allahsız

Üst Alt