Summer's Gone Hakkında Sohbet Ve Sorularınız - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Summer's Gone Hakkında Sohbet Ve Sorularınız

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Birşey farkettim bu sorun tek bende mi var bilmiyorum ama summers gone da animasyon sahneleri 1,2 saniyeden fazla oynatılmıyor bende animasyonları izlemek istesem bile kendiliğinden geçiyor o bölümü neden oluyor bu?
Eliniz değerse veya tıklarsanız geçer öbür türlü hepsini izleyebiliyorsunuz

meyus

meyus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Victoria'ya araba çarptıktan sonra hastanede maja ile sohbet ederken şunu diyor arkadaşıma bir tehdit mesajı geldikten sonra araba çarpıyor acaba kim Victoriayı tehdit ediyor ve sebebi ne ? Bekleyip göreceğiz

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Victoria'ya araba çarptıktan sonra hastanede maja ile sohbet ederken şunu diyor arkadaşıma bir tehdit mesajı geldikten sonra araba çarpıyor acaba kim Victoriayı tehdit ediyor ve sebebi ne ? Bekleyip göreceğiz
Sevgilisinden ayrılmıştır sevgilisi tehdit etmiştir 😳

Rabort

Rabort

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Acaba ocean ın discord adresine nerden ulaşabilirim

EfeGR

EfeGR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürüm 3.5 Fixed Beta ingilizce olarak siteye eklenmiş sanırım umarım çevirilmesi uzun sürmez

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Yeni sürüm 3.5 Fixed Beta ingilizce olarak siteye eklenmiş sanırım umarım çevirilmesi uzun sürmez
Oyunun Tamamen Betadan Çıktıktan Sonra Burada Çeviri İşlemlerine Başlanacak Betadan Çıktıktan Sonra Bölüm 3.5 a Eklemeler, Bölüm 1 e Düzenlemeler ve artı olarak diyaloglar eklenecektir

F

Fun Master

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun Tamamen Betadan Çıktıktan Sonra Burada Çeviri İşlemlerine Başlanacak Betadan Çıktıktan Sonra Bölüm 3.5 a Eklemeler, Bölüm 1 e Düzenlemeler ve artı olarak diyaloglar eklenecektir
Yeni güncelleme tarihi belli mi?

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyun final verdiğinde, galiba çoluk çocuğa karışacam ölmezsem eğer.

gaugo1903

gaugo1903

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
MC'si karakter sahibi ve hikayesi olan oyunlar çok tatlı oluyor Summer's Gone da yine bunlardan birisi. Ayrıca yapımcı harika iş çıkarmış tüm karakterler çok iyi görsele sahip. Bella ve ailesinin süper geninden bahsetmekte isterim. Karakterlerin yüzleri tüm oyunlardan faklı olduğundan arkalarındaki hikayeyi de merak ediyor insan. Ayrıca Amigo kızlar A takımını çok merak ettim A takım erkekleri karakter olarak inanılmaz uçuktu. Yeni sezonu iple çekiyorum...

lokum32

lokum32

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok güzel çeviri ekibinin eline sağlık ama 3.5 hâlâ 4 nezaman olcak bilmiyorum bilen varmı bellayı özledim bakalım 4 de ne olcak o bella sinamatiği neydi ya öyle :)))

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Oyun çok güzel çeviri ekibinin eline sağlık ama 3.5 hâlâ 4 nezaman olcak bilmiyorum bilen varmı bellayı özledim bakalım 4 de ne olcak o bella sinamatiği neydi ya öyle :)))
Tarih hiçbir şekilde belli değil çok kısa bir süre kaldığında benden bilgilendirme alacaksınız

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu gelecek güncellemede ki masa oyunu sahnesi hoşuma gitmedi açıkcası gereksiz hikayeye hiç bir katkısı yok.Umarım o sekansı fazla uzun tutmamıştır yapımcı.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
bu gelecek güncellemede ki masa oyunu sahnesi hoşuma gitmedi açıkcası gereksiz hikayeye hiç bir katkısı yok.Umarım o sekansı fazla uzun tutmamıştır yapımcı.
Her bölümde tamamen hikaye eklenemez neden diyeceksen bölüm hedefi çok yüksek ve yapacağı toplam 5 oyun birbirleri ile bağlantılı olacak.

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 oyun bir arada olmuyor acaba ne zaman anlayacak? petreonlar huzursuz neredeyse 1 yılda bir güncelleme alıyor oyun.
Lisansli müziğe felan kafayı takmış bu kadar titizlenmeye ne gerek var.

Kingstachon

Kingstachon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Arkadaşlar oyun hakkında bir bilgi var mı uzun süre oldu

Üst Alt