Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Summer's Gone Hakkında Sohbet Ve Sorularınız

• Konuyu başlatan Byferohck
  • Başlangıç tarihi
Gerâlt 0f Rivia

Gerâlt 0f Rivia

Kayıtlı Üye
Oyunu indirirken karakterlerin iyi modellenmesi ve cinsel içerikten dolayı indirmek istemiştim ama oyunu oynayıp mevcut versiyonunu bitirdikten sonra oluşan boşluk İ N A N I L M A Z iyi gelmişti hikayesi karakterin yoğunluğu sinematikler falan sadece hikayenin gidişatı için oynadım oyunun yeni güncellemesi ne zaman gelir bir haber veya bilgisi olan var mı?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Being a DIK Türkçe Erişimcisi
Oyunu indirirken karakterlerin iyi modellenmesi ve cinsel içerikten dolayı indirmek istemiştim ama oyunu oynayıp mevcut versiyonunu bitirdikten sonra oluşan boşluk İ N A N I L M A Z iyi gelmişti hikayesi karakterin yoğunluğu sinematikler falan sadece hikayenin gidişatı için oynadım oyunun yeni güncellemesi ne zaman gelir bir haber veya bilgisi olan var mı?
Oyunu beğenmen beni mutlu etti, mayıs ayında yapımcı tarafından beta bekleniyor :)

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
bu beta aşamasından çıkana kadar oyunu ücretsiz şekilde oynayamayacağımız anlamına mı geliyor😕
Yapımcı betası ayrı bir şey yapımcı beta sürümü yayınlıyor ama gözünden kaçan hatalar varsa yapımcının kendi patronları bu hataları bildiriyor hatalar bitince yapımcı tarafından tam sürüm yayınlanır burası tarafından çeviriye başlanır sonra türkçesi betaya girer yani evet beklemen gerekecek.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Burası da aynı gün çıkarır :D şaka bir yana aynı gün olmasa da bir kaç güne çıkarırlar bekleyeni çok :)
O biraz zor yapımcı betayı bitirmeden çevirisi gelmez büyük ihtimalle çünkü yapımcı betadan sonra da bazı içerikler ekliyor

ErwinRommel

ErwinRommel

Destekçi Plus
oyunda trans içerik var. bunu açınca ne oluyor? ben açık bırakmıştım ama açık olmayan versiyonuyla arasında hiç bir fark göremedim?

Üst Alt