Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
S

sweetjackal

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
4$
Windows'da kayıt dosyasını nasıl kurarım?

- Öncelikle indirdiğiniz dosyayı RAR'dan çıkartın.

- Bilgisayarınızda C: diskine girin.

- Sonrasında AOC klasörüne girin, hangi oyunun kayıt dosyasını indirdiyseniz o klasöre girin ve rardan çıkarttığınız dosyaları oraya atın.
Bunu yapıyorum ama oyuna girdiğimde gözükmüyor hala

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
sweetjackal eksik bir şeyler yapıyor olabilirsin. Daha hızlı ve kolay yardım için discord sunucumuza gelip yardım kanalına sorununuzu yazarsan yardımcı olunur

IronKing

IronKing

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba burada takılı kaldı, ne yapsam daha ileriye gidemiyorum. İpucu var mı?

Ekli dosyalar

• sadsafdasfdasf.png
    sadsafdasfdasf.png
    484.5 KB · Görüntüleme: 100
Fatih mobb

Fatih mobb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mantarların yerini bulamadım kitabı falan da okudum full orman içinde değil nerde mantarlar yardımcı olur musunuz

Fatih mobb

Fatih mobb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biraz yengeç pişir görevi nasıl yapılıyor arkadaşlar? Mantarların yerini bulamadım

N

nordin53

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin elimde taş bulunmasına rağmen kamp ateşini yakamıyorum bu sorunu nasıl düzeltebilirim Lauren Mackenzie

A

Anakinskyvolkır

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Çevirmen
Kredi
1$
Kamp ateşi hatası aylardır düzeltilmedi. Ne zaman düzelteceksiniz?

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Oyunun İngilizce forumuna bakıyorum kimse kamp ateşiyle alakalı bir sorundan bahsetmiyor. Fakat burada böyle bir sorun olduğu yazılıyor. Bu sorun burasıyla mı alakalı yoksa oyunla mı alakalı anlamadım gitti. Yani indirip oynanır mı oynanmaz mı? Eğer oyunun oynanmasına engel olan bir hata varsa o zaman indirme linklerini niye açık bırakıyorsunuz?

K

Kemran

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun İngilizce forumuna bakıyorum kimse kamp ateşiyle alakalı bir sorundan bahsetmiyor. Fakat burada böyle bir sorun olduğu yazılıyor. Bu sorun burasıyla mı alakalı yoksa oyunla mı alakalı anlamadım gitti. Yani indirip oynanır mı oynanmaz mı? Eğer oyunun oynanmasına engel olan bir hata varsa o zaman indirme linklerini niye açık bırakıyorsunuz

Üst Alt