Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
V

Veysi737373

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Arkadaşlar nasıl mantar toplayabiliriz bide sabahları kamp ateşi görünmüyor yardımcı olursanız sevinirim

Y

YılmazSNS031

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda yengeç pişir görevinde ateş nerde bug mı var yardımcı olur musunuz

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
O kısımda genel olarak bir soru var yapımcı kaynaklı. Hatayı düzeltip oyunu güncelleyince burada da düzelecektir oyun

H

Hali

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ateşi yaktıktan sonra hata veriyor doğal olarak diğer görevleri atlayamıyoruz bir el atarsan iyi olur admin

F

Fasker

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yengeçleri nasıl pişireceğim. Sabahları kamp ateşi yok. Güneş yanıkları hariç diğer görevlerde diğer görev ilerlemesi diyor. Yardımcı olur musunuz?

S

sum000

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kanka hangi barınak ya bulamadım bir türlü hala matara falan yok
sorununu çözebildin mi bilmiyorum da hâlâ göremediysen bu steve'in bambu barınağında kapısının sağında biraz küçük zor gözüküyo askeriye matarası var ona tıklaman gerek kanka

Mustafayavuz

Mustafayavuz

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
sorununu çözebildin mi bilmiyorum da hâlâ göremediysen bu steve'in bambu barınağında kapısının sağında biraz küçük zor gözüküyo askeriye matarası var ona tıklaman gerek kanka
Sağ ol kanka bakacağım

P

PoyrazTKnight

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar oyuna girince hemen atıyor oyundan bilgisi olan varmı

S

sahbazfb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ARKADAŞLAR GÜNDÜZ KAMP ATEŞİNİ ÇIKMIYOR BENDE. RACHEL İLE MANTAR TOPLAYAMIYORUM ( KİTABI OKUDUM, YENGEÇ KAFESİNİ YAPTIM, YENGEÇLERİ YAKALADIM) NASIL NE YAPMAM GEREKİYOR KALDIM İLERLEMİYOR OYUN

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
ARKADAŞLAR GÜNDÜZ KAMP ATEŞİNİ ÇIKMIYOR BENDE. RACHEL İLE MANTAR TOPLAYAMIYORUM ( KİTABI OKUDUM, YENGEÇ KAFESİNİ YAPTIM, YENGEÇLERİ YAKALADIM) NASIL NE YAPMAM GEREKİYOR KALDIM İLERLEMİYOR OYUN
Yapımcının hataları, bir sonraki sürümde düzeltmesini bekliyoruz. Şu an yapılacak bir şey yok maalesef

Bocuk

Bocuk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba ben yengeç pişirmek icin kamp atesi yakamadim nasil yapicam olmuyor yengeci ve kova buldum ama ates kamp kurma cikmadi

B

Bekonowa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu kamp ateşi ve mantar olayını ne zaman çözmeyi planlıyorsunuz acaba??

C

cekkow

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yüzde 20de kaldım. İlerlemiyor
Bir hata da veriyor yoksa diyorum ona lakin yengeç pişir seçeneğine geldim ne olursa olsun daha ilerlemiyor seçenek sunmuyor hep aynı sahneler tekrarlanıyor neden acaba bilen var mı ya

Üst Alt