Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
A

Arthur234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar yüzdükten sonra kız şortu sığınağa bıraktı. İntikam alacağım ama ne yapmam gerekiyor anlayamadım. Oyun bitti mi?

Son düzenleme:
TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Arkadaşlar yüzdükten sonra kız şortu sığınağa bıraktı. İntikam alacağım ama ne yapmam gerekiyor anlayamadım. Oyun bitti mi?
Oyunu oynamadığımdan bilmiyorum. Discord sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalına yazabilirsiniz bilen bir arkadaş yardım edecektir.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyun motorundan dolayı oyun bazen tıkanabiliyor deneme-yanılma yöntemi ile çözebilirsiniz ama üstteki diğer mod arkadaşımın dediği gibi DC'ye katılabilirsiniz.

A

Arthur234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun motorundan dolayı oyun bazen tıkanabiliyor deneme-yanılma yöntemi ile çözebilirsiniz ama üstteki diğer mod arkadaşımın dediği gibi DC'ye katılabilirsiniz.
Öyle deneyeceğiz artık ne yapalım, bir kaç gün daha denerim. Sonra silerim.

Son düzenleme:
A

afafxafxaf

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzel sıkıcı bir interaktifliği yok keyif veriyor yeni sürümleri çıktığında çok az şey eklenerek çıkmasa daha iyi olur artık yeni sürümlerinin çevirilerini bekliyoruz

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyun güzel sıkıcı bir interaktifliği yok keyif veriyor yeni sürümleri çıktığında çok az şey eklenerek çıkmasa daha iyi olur artık yeni sürümlerinin çevirilerini bekliyoruz
Türkçe oyunlarımızın güncellemelerinin gelme sırası gördüğü ilgiye göre değişiyor.

H

Haguru123

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyunun şuanki halinde bitirmesi kaç saat sürüyor acaba

J

John cena

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kayıtlı dosya falan varmı acaba kaldığımız yerden devam edelim

E

ErkanYok

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oynayabiliceğiniz en iyi sandbox oyundur aksini idda eden ermenidir

I

illegalycl

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu oynadım ikinci gün girmeye çalışınca internet yok hatası veriyor fakat internette hiçbir problem yok sadece oyunda böle bi hata alıyorum bilen varmı

Üst Alt