Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
C

ciobaba0909

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Barınak yapamıyorum yardım edin

M

Messironaldo32

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar uyku ilacı yapma görevini yapamıyorum mağaranın oraya gidiyorum yeni hiçbir şey yok her yere tıkladım

A

aki0349

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcısı tarafından Ocak ayında 0.12 sürümü yayınlanmış olan, sandbox yapısının artısı ile birlikte karakter modellemeleri ve hikayesi eşliğinde dikkat çeken mükemmel bir yapım. Umarım şu anda 0.11 sürümü forumda olan bu oyunun Türkçe çevirisi için de bir güncelleme getirilir.

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Yapımcısı tarafından Ocak ayında 0.12 sürümü yayınlanmış olan, sandbox yapısının artısı ile birlikte karakter modellemeleri ve hikayesi eşliğinde dikkat çeken mükemmel bir yapım. Umarım şu anda 0.11 sürümü forumda olan bu oyunun Türkçe çevirisi için de bir güncelleme getirilir.
Yapımcı oyunu bir kaç sürüm daha güncellendiğinde toplu bir çevirisi gelir.

P

Promovic771

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rachel ve jesicayla 2. kez doğruluk lmu cesaretlikmi oynayıp o içeceği nasıl icirecegin onları bir türlü yapmadım

R

RuthlesS:fa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oncelikle elinize saglik cok guzel bir ceviri olmus. Devami nezaman gelir acaba yapimci 0.13 surumunu cikartmis sitede hala 0.11 var. Kolay gelsin

M

Meister051

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
agalar yoga yaptım benim şortu kampa koydu ordan sonr hiç birşey yapamıyom yardım

R

Reespect

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim ama açılmiyor . Oyun yuklenmedi hatası veriyor sonda.

Üst Alt