Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
T

tolga1357

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
v0.13 bile çıktı güncelleme gelecek mi oyuna baya ilgi gören bir oyun çünkü

V

vidarfts

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir hata oluştu uyarısı alıyorum hata bildir yoksay ve geri dön diyo hiçbiri işe yaramıyor çözümü nedir acaba

Arhur Morgan

Arhur Morgan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba oyunu yeni indirdim ve oyunu ilk açtığımda giriş ekranında ( kullanıcı adı ve şifre istediği yer ) "internete erişiminiz bulunmamaktadır" yazıyor (VPN açık ve kapalı olarak denedim). Kullanıcı adı ve şifre istediğimdeyse hata ekranı geliyor (geri bildir, yoksay vs. yazan ekran). Normalde diğer oyunları denediğimde böyle bir şey olmuyor yani bu oyunda bir sıkıntı var çözerseniz sevinirim.

mr.meeseeks

mr.meeseeks

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba oyunu yeni indirdim ve oyunu ilk açtığımda giriş ekranında ( kullanıcı adı ve şifre istediği yer ) "internete erişiminiz bulunmamaktadır" yazıyor (VPN açık ve kapalı olarak denedim). Kullanıcı adı ve şifre istediğimdeyse hata ekranı geliyor (geri bildir, yoksay vs. yazan ekran). Normalde diğer oyunları denediğimde böyle bir şey olmuyor yani bu oyunda bir sıkıntı var çözerseniz sevinirim.
dün oyunu indirdim oyunu açtığımda aynısı başıma geldi

B

barisenpai

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Giriş hatasını artık ne zaman düzelteceksiniz

A

azizov08

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun eski sürümü bitti şimdi bunu indirirsem kaldığım yerden devam ede bilirmiyim?

Üst Alt