Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
G

Gluonx

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Kaptanın kampına gitmek için sepete birşeyler koy diyor ve hata veriyor oyun. Ve sepete tıklanmıyor bir daha takılı kalıyor.

H

Hali

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Neden indiremiyoruz destekçi plus ne oluyor

S

Sykn4343

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
birden fazla kez aynı şeyi yazıyorum ama satın alım işlemi yapamıyorum kartımı kabul etmiyor yardımcı olabilecek bir yönetici varmı kripto ödeme seçeneği olsa onlada deniyecektim

RionaBenim

RionaBenim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
birden fazla kez aynı şeyi yazıyorum ama satın alım işlemi yapamıyorum kartımı kabul etmiyor yardımcı olabilecek bir yönetici varmı kripto ödeme seçeneği olsa onlada deniyecektim
hocam dolar üzerinden işlem yapıldığı için kartınız dolarla alışverişe kapalı olabilir

F

ferro123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni sürümü indirdim önceki kayıt üzerinden(kaldığım yerden devam etmek için) oynamak için ne yapmam lazım ?

A

Ali aslan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Afrodizyak mantarını bi türlü bulamadım nerde

A

Atlass

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Araştırmacının kulübesini bulduktan sonra yanımızdaki kız "etrafı araştıralım" diyor ama nereye tıklarsam tıklayayım geçemedim o bölümü. Acaba oyunda mı bir sorun var yoksa ben mi beceremedim?

Y

Yusuf1111

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Afrodizyak mantarı bul diyor ormana gidiyorum ama üztüne tıklayınca vermiyor mantarı yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler.

B

bimgame

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sarı sırtlı balığı pişirebilen var mı? Menüde buton var balık değişmesi için ama tıklanmıyor

A

Antivirüs

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fish type ın ortasına basınca balık değişti oldu en az 10 kez bastım be

cusufer

cusufer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar yengeçi rachelin üstüne salıyorum ama yengeç kaçıyor nasıl üstüne göndericem yardım edebilirmisiniz acaba??

Üst Alt