Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
E

Erenqw

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.6 falan çıkmış sanırım yabancı sitelerde var böyle görevli oyunlar güzel oluyor...

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çoğu arkadaş yazmış 0.6 sürümü ne zaman gelir diye, moderatör hep aynı cevabı vermiş tarih veremiyoruz diye, bu yorumun altına yine 0.6 sürümü çıkmış ne zaman gelir diye sormuşlar :) :) :)

M

MAGAC102

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ev kurmak için bambu topladım fakat kuramıyorum

G

golcu_man

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Losyon yapamıyorum hiç bir şekilde 2 saattir uğraşıyorum olmuyor bir bitki topladım çantadada gözüküyor alo Vera olarak üretim aşamasında o bitki yok gözüküyor lütfen yardım edin

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Losyon yapamıyorum hiç bir şekilde 2 saattir uğraşıyorum olmuyor bir bitki topladım çantadada gözüküyor alo Vera olarak üretim aşamasında o bitki yok gözüküyor lütfen yardım edin
Şelalenin olduğu yerde var o bitki oradan toplaya bilirsin sonrasında yemek zamanında konservelerden ye. Boş konserve kutusuna yapacaksın losyonu. Losyon yapmak için de çantanın yanında kutucuğu tıkla losyon yap de yapabilirsin.

Literature

Literature

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eğer uğraşmak istemiyorsan hileler kısmında istediğin kadar üretebilirsin

B

Bekonowa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu oyunun güncellemesi ne zaman gelicek ya?

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun beni kanser etmişti oyunu sildigim için doğal olarak kayıtta gitti kayıt dosyası sitemizde varsa bravo derim oyun potansiyel güzel ama çok sinir bozucu ..

D

Dniz

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunda iki kızı da örümcek ile korkuttum şimdi napcaz :/ tekrar edip duruyor. Bilen var mı?

H

Hxh

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda halat nasıl yapılıyor anlamadım. Bilen var mı?

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu oyunun rehberi varmıdır acaba 🙂

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yengeç kafesi ve balta yapmak için lazım. Bir şekil baltayı yaptım da nasıl aldığımı bilmeden yaptım.
Yanılmıyosam kitap oku boş zamanında, öyle olmuyor ise bambu toplaman lazım galiba, uzun zaman oldu oynayalı unutmuş veya yanlış bilgi veriyor olabilirim.

lisamona99

lisamona99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mantarı nasıl bulacağım arkadaşlar

lisamona99

lisamona99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun bir noktadan sonra niye görev güncellemesi vermiyor hep aynı şeyleri yapıyorum

Üst Alt