Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
R

RİCO

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çatı yapılıyor bambulardan önce kitaptan bilgi alıyorsun sonra gölden toplaman gerek balta ile ben bitirdim güncelleme bekliyorum

O

Odyssey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaslar being a dik ve milf city oynadim sadece yeniyim bana sizce en iyi 3 veya 5 oyunu sayarmisiniz
Lust epidemic güzel oyun ama rpgm olması başlarda seni itebilir ilk indirdiğimde ben de lan bu ne demiştim ama sonradan sonraya sardı 10-20 saat oynanış süresi var. Tavsiye ederim

B

badkenny1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar ben bunu oynayıp bitirdim s*ks yok oyunda sürekli kız gölde duş alırken kayanın arkasında otuzbir cekiyorum böyle oyun mu olur ya
izleme onu kral , izlersen onun azgınlığı düşüyor geçeceksin 1 gün arayla onla duş alacaksın losyon yap ona masaj teklif et falan ben bitirdim bekliyorum devamını

A

Alpern

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
izleme onu kral , izlersen onun azgınlığı düşüyor geçeceksin 1 gün arayla onla duş alacaksın losyon yap ona masaj teklif et falan ben bitirdim bekliyorum devamını

Senin dedigin şekilde yapıldığında da arkadaşın dediği gibi seks göremiyoruz. Bende bitirdim oyunu. Saksodan ileri gitmiyor. Arkadas bunu kastediyor

irresistiblepai

irresistiblepai

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar ben Rachel ile nasıl banyo yapabilirim? Ve sürekli acıkıyoruz bunun bir çözümü yok mu? Elimi yaktım kaç gün geçti hala bir şey olmadı.

C

Cinali31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar Jessica yı bulduktan sonra örümcek korkusu görevini nasıl ilerletiyoruz

S

Soykan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kayıt dosyası hatalı çıktı losyon için malzemeyi -1999 gösteriyor haliyle görevi yapamıyorum. Yardım edebilecek varmı

C

casey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çok sağlam oyun ve hikaye sadece yapımcı olayları çok ağırdan alıyor :)

K

Karabatak1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
barinak malzemeleri bambu ve ip tamam ama barinak yapamiyorum defalarca denedim olmuyor oyun kısır döngüye girdi resmen

J

justinyen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oltaya yem takmaya bulamadım yardımcı olabilecek var mı

S

Seko100

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Oyun Çok İyi...Bu Oyuna Benzer Alternatif Önerisi Olan Var Mı Arkadaşlar....Çeviri İçin Emeğinize Sağlık

J

jallosch

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyuna güncelleme gelmiş sanırım şuan bu sürümü indirsem diğer sürümdeki save'im gidecek dimi?

Üst Alt