Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
D

diko15

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sarı saçlı olana bir kac gun deneyin sonra oluyor baslarda dal kirildi filan diyor sonra gorev oluyor
sabahları göle gidip duş alın cinsel güç gelişssin daha sonra örümceği yakalayın sarı saçlı karakter göle giriğinde gözetleyip örümcek kullanın

C

Cordiseps

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ayrıca güncelleme ne zaman gelicek ve nasıl yapıyoruz

Enesyuss

Enesyuss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim android-data-adultoyunceviri dosyamda bunun save yokmuş bende oyunu sildim güncellemeyi yüklemek için save gitti bir daha baştan oynamak zorundayım

M

mukaddes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun çok güzel aynı böyle serbest dolaşımlı oyun tavsiye edermisiniz

J

jhqure

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda sahneleri geri alma tuşu yokmu varsa hangisi

B

bıdıbıdı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun çökme sorununu nasıl çözebilirim? Bazı yerlerde hızlı geçmem gerekiyor hızlı geçtiğinde uygulama yanıt vermeyi kesti diyor donuyor. Diğer sürümde de vardı bu sürümde de devam ediyor. Windows 7 olduğu için olabilir mi?

Enesyuss

Enesyuss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun dokunmatiği çok berbat ateşe tıklayamıyorum kaç gece soğukta yattık yakamıyorum

M

mukaddes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun patreon sitesinden 0.6 sürümü çıktı yakında veya çok yakında yayınlarmısınız

R

rockstar23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
örümcek görevı nasıl yapılıyor

L

lookatmexx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yav insan oyuna yılan falan koyar örümcek neden koyuyorsun be kardeşim?

Üst Alt