Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
oyuna güncelleme gelmiş sanırım şuan bu sürümü indirsem diğer sürümdeki save'im gidecek dimi?
Hayır gitmez

Android -> Data -> AdultOyunCeviri -> (Oyun İsmi) burda bulabilirsiniz kayıt dosyasını.

asigenc054

asigenc054

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lütfen oyunun oynanışını anlatan bir site, makale vb. bir şey atarmısınız oyunda bir yerde takıldım ve ilerleyemiyorum (bulduğunuz site, makale vb. Şeyler ingilizcede olabilir sorun değil) şimdiden herkese teşşekkürlerimi iletiyorum

Z

ZeynnX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bambu evini nasıl yapıcam eşyaları topladım yap'a tıkladım karakter sabah ilk iş yapıcam dedi ama yapmadı nasıl yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

Query

Query

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yeni sürümü siteye ne zaman koyulur?

D

diko15

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beyler bu sarı karaktere karşı örümceği nasıl kullanacağız ?

S

Sfeankss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir türlü barınağı inşa edemedim nasıl yapıcam onu

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Kanka nerde şu taş allah için 30dk oldu bulamadım cıldırıcam
Ateş yakmak için taşa ihtiyacınız yok, bahsettiğiniz şey ot veya çalı gibi bir şey olmalı. Onu da yeni keşfettiğiniz mağaranın önünde bulabilirsiniz.

P

poseidonxx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
örümcekle korkut görevini nasıl yapıcaz bilen var mı

Üst Alt