Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
1

1seyf

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Israrla bekliyorum 2 aydır tahmini ne zaman çıkacak artık

A

Alpbatu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyuna güncelleme ne zaman gelecek yazarmısınız bide buna benzer oyun varsa android için bana ismini yazarmısınız?

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Bu oyuna güncelleme ne zaman gelecek yazarmısınız bide buna benzer oyun varsa android için bana ismini yazarmısınız?
Oyunun güncellemesi %99 aşamasında son testleri yaptığını söylemiş yapımcı bu ay içinde çıkar ama Türkçe çevirisi hakkında bilgi veremiyoruz.

A

Alpbatu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun güncellemesi %99 aşamasında son testleri yaptığını söylemiş yapımcı bu ay içinde çıkar ama Türkçe çevirisi hakkında bilgi veremiyoruz.
Peki bu oyuna benzer başka oyun varmı android için cevap için tşk

CeyhunN

CeyhunN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çıkmış oyun indirme linkini koymuşlar Türkçesi ne zaman çıkar

C

casey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
nasıl yani şu an 03 versiyonunu nerden indirebiliriz

Knk

Knk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Survavil l adult tarzı oyunun türkçe olması bni çok eykilefi oynadım ve hoşumafa gitti yeni sürümü bekliyorum

G

Grower

Survival hayatta kalma tarzı visual novel gerçekten keyifli zaman geçirebileceğiniz iyi oyunlardan biri.

Knk

Knk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
TM BEKLMEDEYİM HER GÜN GELİP KONTROL EDİYORUM OYUN ÇOK SARDI

Üst Alt