Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
W

WingedFury

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
V0.3 ü indirdim(Android-Cloud) fakat açılırken siyah ekran verip oyundan atıyor, çözümünü bilen var mı?

O

Olmayabilir

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben 0.2 sürümünü oynamistim zamaninda kayitlarimda duruyordu simdi 0.3 u yukledim eskisini silip yenisini kurdum ama kayitlar gitmis. Kayitlarin kalmasi icin ne yapmamiz gerek baska oyunlar icin soruyorum yani

Z

Zkan44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme olup olmadığını bilmem için sonunda ne olduğunu söylemişsin son görevi güneş yanığı mıydı

S

Sule35x

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 1822

GENEL BAKIŞ

Liseden mezun olduktan sonra, sen ve sınıf arkadaşların, son yazınızı beraber geçirmek için bir yat kiralarsınız. Bir gece, bir kaza meydana gelir ve yat yanmaya başlar.. Söndürmeye çalışsanız bile başaramaz ve suya atlayıp kaçmaya başlarsınız.. Nasıl olduğunu bilemeden ıssız bir adada uyanırsın.. Şimdi, diğer hayatta kalanları kurtarmaya çalışırken hayatta kalmaya da çalışman gerekecek.. Bu macerada hayatta kalabilecek misin? Daha da önemlisi etrafındaki tüm kadınları baştan çıkarabilecek misin? Bu sana kalmış...

Paylaşılan Tarih: 23.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.3
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 816 MB
Oyun Boyutu APK: 206 MB

Oyun Konuları
3dcg, Adventure, Big ass, Big tits, Male protagonist, Sand box

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Stranded Dick oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Kız karekterleri canlandirğımız oyunlar yok mu

DarkPrince

DarkPrince

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ay.link'ten sonra hiçbir şekilde eu sitesi gelmiyor bu yüzden indiremiyorum

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
ay.link'ten sonra hiçbir şekilde eu sitesi gelmiyor bu yüzden indiremiyorum
ay.link sitesinde linke git tuşuna bastıktan sonra açılan sayfayı kapatıp tekrar aynı tuşa basın eğer bildirim.eu sitesine atıyor ve izin istiyorsa izin ver diyip gelen pencerede engelle tuşuna basarsanız sorunsuz devam edebilirsiniz.

S

Salih19

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 1822

GENEL BAKIŞ

Liseden mezun olduktan sonra, sen ve sınıf arkadaşların, son yazınızı beraber geçirmek için bir yat kiralarsınız. Bir gece, bir kaza meydana gelir ve yat yanmaya başlar.. Söndürmeye çalışsanız bile başaramaz ve suya atlayıp kaçmaya başlarsınız.. Nasıl olduğunu bilemeden ıssız bir adada uyanırsın.. Şimdi, diğer hayatta kalanları kurtarmaya çalışırken hayatta kalmaya da çalışman gerekecek.. Bu macerada hayatta kalabilecek misin? Daha da önemlisi etrafındaki tüm kadınları baştan çıkarabilecek misin? Bu sana kalmış...

Paylaşılan Tarih: 23.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.3
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 816 MB
Oyun Boyutu APK: 206 MB

Oyun Konuları
3dcg, Adventure, Big ass, Big tits, Male protagonist, Sand box

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Stranded Dick oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Her oyundaki genel bakış yazan yere yeni sürümle birlikte gelen şeyleri yazsanız site adına daha iyi olmaz mıydı

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Her oyundaki genel bakış yazan yere yeni sürümle birlikte gelen şeyleri yazsanız site adına daha iyi olmaz mıydı
Güncelleme duyuruları konumuz var fakat sadece Tanınmış, Kıdemli ve Destekçi Plus üyelikleri olanlar görüntüleyebilir.
(tanınmış ve kıdemli üye olmak istiyorsanız discord sunucumuzda aktif olmanız gerekmektedir.)

O

Olmayabilir

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben 0.2 sürümünü oynamistim zamaninda kayitlarimda duruyordu simdi 0.3 u yukledim eskisini silip yenisini kurdum ama kayitlar gitmis. Kayitlarin kalmasi icin ne yapmamiz gerek baska oyunlar icin soruyorum yani ReckyRey

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Ben 0.2 sürümünü oynamistim zamaninda kayitlarimda duruyordu simdi 0.3 u yukledim eskisini silip yenisini kurdum ama kayitlar gitmis. Kayitlarin kalmasi icin ne yapmamiz gerek baska oyunlar icin soruyorum yani ReckyRey
Kayıt dosyaları oyunu silsenizde kalması gerekiyor yetkili kişiye soracağım.

H

Huakaw

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cazibe ve gücü nasıl arttırıyoruz bir de bir yerden sonra oyun döngüye girdi 120. gündeyim mağarı buldum fakat giremiyorum.

Üst Alt