Something to Write About: The Author Türkçe Yapay Zeka - 7.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Something to Write About: The Author Türkçe Yapay Zeka - 7.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 7.1
T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tek kelimeyle efsane yapım endingleride çok hoş çok güzel benim gibi final yapmış yapımları seviyorsanız gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz goth kızlara dayanamadığım için kesinlikle favorim lyndiedi aoife de süperdi beatrix bile iyiydi.

.sahne konusunda az sahnesi az olan oyunları sevmem ama bu oyun kesinlikle oynanmayı hak ediyor .chris sonunuda yaptım kim sonu kaldı baya sıkıntılı baya zor sanırsam baya iyi seçiyorum ama beatrixin mekanı değişince kimle eve gitme seçeneği gelmiyor gelmesi lazım sanırım nerede hata yapıyorum bilmiyorum .8/10
Merhaba, benim oyunu oynamamın üzerinden çok uzun yıllar geçti, bundan dolayı şu anda ne desem yanlış olur :D Hatırladığım kadarıyla bazı sonları almak çok zordu. Çoğu karakter için bir son vardı, bütün karakterlere ait sonlar olduğunu hatırlıyorum. Oyunda iki tane üçlü son olması lazım ancak harem sonu yoktu diye hatırlıyorum.
çok teşekkürler hocam sadece kim sonu kaldı .

Üst Alt