Something to Write About: The Author Türkçe Yapay Zeka - 7.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Something to Write About: The Author Türkçe Yapay Zeka - 7.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 7.1
Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Diğer sonları gördüysen hızlı bir şekilde oyuna tekrar başla ve sadece Kim'e yürü.Hep onun yanında ol ve diğerlerine yüz verme.Mesela kitap ismi için onu şeç,havuza gittiğiniz zaman harem ile ilgili soruda gene Kim'i şeç.Oyunda görünmeyen bir puan sistemi var aslında.Sadece Kim sonunu görmek istiyorsan şaçma olsa bile Kim ile ilgili şeçenekleri şeçmen lazım.Diğerlerine ilgi verdiğin zaman belli sonlardan mahrum kalıyorsun.Kim sonunu seri bir şekilde görmek istiyorsan her şeçenekte onu şeçmen ve diğerleri ile aşkına son vermen lazım.Spo vermeden söylemek gerekirse birinin annesi ile görüşmeye gidiyoruz mesela orada ona şuna şuna ilgim yok demelisin.Aynı zamanda o kişinin annesiyle görüşmeye gitmeden önce de diğerlerine ilgi göstermez isen,o gemiye gidiş şekliniz değişecek ve Kim sonunu görme şansınız olacak.Evet çok uzun yazdım,sadece ve sadece Kim'i şeçin,eğer Kim sonunu görememiş iseniz bir yerde yanlış şeçeneği şeçtiniz demektir.Ayrıca Episode sonlarında kimde kaldın gibi şeçenekler çıkıyor,onlar da yanlız şeçeneğini şeçmelesiniz -ya da Kim'i çağrıştıracak bir şey varsa onu- ve sürekli olarak biri sizi bakirelik için eve çağırıyor ya ona da çağırmadı derseniz Kim sonunu görmeniz mümkün zira ben oyunu bitirdikten sonra diğer sonları hızlı görmek için hep bir kızdan gittim.Diğer kızlara ilgi vermeniz Kim ile ilgi olan belli şeçenekleri açamamanıza sebep veriyor.
O kadar aptal bir algoritması var ki oyunun full kim ilerledim sonra en son bir tane beatrix seçdim direkt onun sonuna attı.Ama full kim ilerlememe rağmen ne kitabı kadına adayabiliyorum nede onunla oyunu bitirebiliyorum.O kadar görsel roman türünde yapımı bitirdim bu oyun kanı beynime sıçrattı lanet olsun.Alsın da gram umrumda değil ama takıntı oldu internette walkthrough Felanda yo ki bakayım discordda zaten aynı şeyi yazıyorlar.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Olmuyor vallahi çıldıraçağım.Bütün sonlara gidiyorum kim sonuna gidemiyorum.Save'i atabilme şansın var mı herhangi bir siteye upload edip linki atabilirsin.Çünkü baya takıntı oldu şuan bende
Oyunu silmememiş olsaydım atardım ancak Kim sonunu yapmak o kadar zor değildi aslında.Evet oyunun zor bir algoritması var.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Olmuyor vallahi çıldıraçağım.Bütün sonlara gidiyorum kim sonuna gidemiyorum.Save'i atabilme şansın var mı herhangi bir siteye upload edip linki atabilirsin.Çünkü baya takıntı oldu şuan bende
Diğer cevaplarınıza istinaden şöyle diyeyim;save atmak isterdim ancak bitirdiğim oyunları siliyorum.Episode sonlarında Beatrix şeçeneğini şeçmeniz bile sonları etkiler.Mümkün olduğunca yalnız şeçeneğini şeçin.Aynı zamanda belli yerledeki telefon konuşmalarında Kim'i şeçin.Kitabı aslında herkese adayabiliyor olmanız lazım.Dediğim kitap atama şeçeneği ve havuzdaki harem diyaloğu şeçeneğinde bütün kızların isimleri var aslında.Tavsiyem oyuna en baştan başlamanız olur -eğer bu şeçeneğini yapmadıysanız- ardından Lyndie ve Aoife sizleri zaman zaman bir yerlere çağıracak onlara da gitmemeniz lazım.Aynı zamanda episode sonlarında Lyndie ile ilgili bir şeçenek de çıkıyor ''sizi şükran gününde çağırdı mı? diye'' bu şeçeneğe de hayır demeniz gerekli.Aoife sizden bir şey için ona eşlik etmenizi istiyor,ona da düşüneceğim deyin ve episode sonlarında bu şeçenek çıkarsa gene onu şeçin.Aslında anlatabileceğim her şey bunlardan ibaret.Kim'in sonu için ben bunları uygulamıştım ve onun sonunu görebilmiştim.Belki hatırlamadığım birkaç şeçenek daha vardır ancak en önemli olan şeçenekler bunlardır.Çünkü episode sonlarındaki şeçim oyunun gidişatını etkiliyor bundan dolayı bu şeçimlere dikkat etmeniz gerekli, yoksa Kim sonunu göremezsiniz.

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Diğer cevaplarınıza istinaden şöyle diyeyim;save atmak isterdim ancak bitirdiğim oyunları siliyorum.Episode sonlarında Beatrix şeçeneğini şeçmeniz bile sonları etkiler.Mümkün olduğunca yalnız şeçeneğini şeçin.Aynı zamanda belli yerledeki telefon konuşmalarında Kim'i şeçin.Kitabı aslında herkese adayabiliyor olmanız lazım.Dediğim kitap atama şeçeneği ve havuzdaki harem diyaloğu şeçeneğinde bütün kızların isimleri var aslında.Tavsiyem oyuna en baştan başlamanız olur -eğer bu şeçeneğini yapmadıysanız- ardından Lyndie ve Aoife sizleri zaman zaman bir yerlere çağıracak onlara da gitmemeniz lazım.Aynı zamanda episode sonlarında Lyndie ile ilgili bir şeçenek de çıkıyor ''sizi şükran gününde çağırdı mı? diye'' bu şeçeneğe de hayır demeniz gerekli.Aoife sizden bir şey için ona eşlik etmenizi istiyor,ona da düşüneceğim deyin ve episode sonlarında bu şeçenek çıkarsa gene onu şeçin.Aslında anlatabileceğim her şey bunlardan ibaret.Kim'in sonu için ben bunları uygulamıştım ve onun sonunu görebilmiştim.Belki hatırlamadığım birkaç şeçenek daha vardır ancak en önemli olan şeçenekler bunlardır.Çünkü episode sonlarındaki şeçim oyunun gidişatını etkiliyor bundan dolayı bu şeçimlere dikkat etmeniz gerekli, yoksa Kim sonunu göremezsiniz.
Kitabı kime adıyorsunuz seçeneği çıkınca kime basarsam basayım karakter aynı cevabı veriyor oyun sonu yalnız kalıyorum.Gemiye gidince onunla konuşuyorum.Tam olarak kim sonunda ne oluyor anlatırmısın lütfen.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Kitabı kime adıyorsunuz seçeneği çıkınca kime basarsam basayım karakter aynı cevabı veriyor oyun sonu yalnız kalıyorum.Gemiye gidince onunla konuşuyorum.Tam olarak kim sonunda ne oluyor anlatırmısın lütfen.
Kitabı ona adamamızın sebebi ondan ilişki puanı almaktır.Kim sonu çok da zor ulaşılan bir son değil ancak onca denemenize rağmen olmamış sanırım.Okayacaklar olanların dikkatine!!!
SPOİLER
SPOİLER SPOİLER

Kim ile bir dünya gezisine çıkarsanız.Onun istediği yerleri onun ile beraber gezersiniz.Bir sürü maceraya atılırsınız ve onunla birlikte ilişkiniz ilerler.Çok uzun bir sonu yok,aslında oyunun çok uzun sonları yok.Oyunu bitirince mutlaka Kim'in hikayesini görmüşsünüzdür.O hikayeye ek olarak yanına biz ekleniyoruz ve ufak sahneler ekleniyor - bazı ateşli sahneler ya da görseli güzel olan sahneler - onun haricinde pek de bir şey yok zaten :) Oyunun puanlı sistemi olan şekli var,bir videoda görmüştüm ancak onu asla bulamadım.Bazı kişiler kolay oynasın diye modlanmıştı sanırım.Ben hiçbir zorluk yaşamamıştım aslında,bütün kızların sonunu oyuna tekrardan başlayarak bitirmiştim.Umarım diğer sonları görmüş ve bunları yaparken zorlanmamışsınızdır :)

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kitabı ona adamamızın sebebi ondan ilişki puanı almaktır.Kim sonu çok da zor ulaşılan bir son değil ancak onca denemenize rağmen olmamış sanırım.Okayacaklar olanların dikkatine!!!
SPOİLER
SPOİLER SPOİLER

Kim ile bir dünya gezisine çıkarsanız.Onun istediği yerleri onun ile beraber gezersiniz.Bir sürü maceraya atılırsınız ve onunla birlikte ilişkiniz ilerler.Çok uzun bir sonu yok,aslında oyunun çok uzun sonları yok.Oyunu bitirince mutlaka Kim'in hikayesini görmüşsünüzdür.O hikayeye ek olarak yanına biz ekleniyoruz ve ufak sahneler ekleniyor - bazı ateşli sahneler ya da görseli güzel olan sahneler - onun haricinde pek de bir şey yok zaten :) Oyunun puanlı sistemi olan şekli var,bir videoda görmüştüm ancak onu asla bulamadım.Bazı kişiler kolay oynasın diye modlanmıştı sanırım.Ben hiçbir zorluk yaşamamıştım aslında,bütün kızların sonunu oyuna tekrardan başlayarak bitirmiştim.Umarım diğer sonları görmüş ve bunları yaparken zorlanmamışsınızdır :)
Kendimi salak gibi hissediyorum.İngilizce oynadım yine olmadı kim için herkese hayır diyorum oyun sonu gelen seçenek hiçkimse oluyor.En son yatak da işte beraber sarılıp arkadaş olmamızı konuşalım diyor sonra kafede kızların yanına gidiyorum hiç kimse sonra sahile gidiyorum yine hiçkimse seçeneği geliyor.Sonu görmek için para öderim o derece taktım hızlıca oynayıp bana save'i atarmısın lütfennnn.Oyun boyutu pek değil.Bak şimdi benim anlamadığım konu oyunun içinde puan sistemi varsa oyun sonun da benim en az sallıyorum kim ile 50 puanım vardır ama hiçkimse seçeneği.Ama bir karakterle tek olumlu cevap versem oyun sonun da onun seçeneği çıkıyor.Senin de kafanı açtım özür dilerim ama yani usadım 50 kere baştan oynadım olmuyor.

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
SPOİLER
SPOİLER SPOİLER

Kim ile en son yatak da üç seçenek çıkıyor orada hangisine basardam basayım oyun sonu tek kalıyorum

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Kendimi salak gibi hissediyorum.İngilizce oynadım yine olmadı kim için herkese hayır diyorum oyun sonu gelen seçenek hiçkimse oluyor.En son yatak da işte beraber sarılıp arkadaş olmamızı konuşalım diyor sonra kafede kızların yanına gidiyorum hiç kimse sonra sahile gidiyorum yine hiçkimse seçeneği geliyor.Sonu görmek için para öderim o derece taktım hızlıca oynayıp bana save'i atarmısın lütfennnn.Oyun boyutu pek değil.Bak şimdi benim anlamadığım konu oyunun içinde puan sistemi varsa oyun sonun da benim en az sallıyorum kim ile 50 puanım vardır ama hiçkimse seçeneği.Ama bir karakterle tek olumlu cevap versem oyun sonun da onun seçeneği çıkıyor.Senin de kafanı açtım özür dilerim ama yani usadım 50 kere baştan oynadım olmuyor.
Şu an oyunu indiriyorum.Bitirip buraya atabiliyorsam atarım :) Gece 01.00 gibi başlarım.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Aslında oyunun şaçma bir sistemi yok da Kim sonu biraz zor ulaşılabilir olmuş.Şeçtiğim şeçenekleri unutup,oynamamın üstünden biraz zaman geçince ben de tam 5 kere senin için oynadım ahahahaha :D Oyun kırılma noktası ise şöyle aslında Beatrix kitap sattığı yeri yeniliyor ya,o günün sonunda eve Kim ile gitmen lazım.5 kez oynayınca o şeçeneğin zor çıktığı anladım ve nasıl yaptığımı inan hatırlamıyorum şu anda :D O şeçeneğini çıkartamadığın sürece de o sona ulaşamıyorsun.Ben de senin gibi böyle şeylere takıntılıyım ancak bazı oyunlarda sonlar beni çok tatmin ettiği için diğerleri için uğraşmıyorum bazen.Aslında her yapımcı oyuncunun diğer sonları görmesine izin vermeli,en azından oyun sonuna ulaşmış oyuncular diğer sonları da görebilmeli.Biraz uğraştırdı ama senin için save atıyorum,umarım doğru dosyayı şeçmişimdir.Emin olamadığım için 2 adet atacağım,çok save aldığım için çıkarıp bulmak baya zor oldu.Yanlış atmış isem bana tekrardan yazarsan iyi olur.

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aslında oyunun şaçma bir sistemi yok da Kim sonu biraz zor ulaşılabilir olmuş.Şeçtiğim şeçenekleri unutup,oynamamın üstünden biraz zaman geçince ben de tam 5 kere senin için oynadım ahahahaha :D Oyun kırılma noktası ise şöyle aslında Beatrix kitap sattığı yeri yeniliyor ya,o günün sonunda eve Kim ile gitmen lazım.5 kez oynayınca o şeçeneğin zor çıktığı anladım ve nasıl yaptığımı inan hatırlamıyorum şu anda :D O şeçeneğini çıkartamadığın sürece de o sona ulaşamıyorsun.Ben de senin gibi böyle şeylere takıntılıyım ancak bazı oyunlarda sonlar beni çok tatmin ettiği için diğerleri için uğraşmıyorum bazen.Aslında her yapımcı oyuncunun diğer sonları görmesine izin vermeli,en azından oyun sonuna ulaşmış oyuncular diğer sonları da görebilmeli.Biraz uğraştırdı ama senin için save atıyorum,umarım doğru dosyayı şeçmişimdir.Emin olamadığım için 2 adet atacağım,çok save aldığım için çıkarıp bulmak baya zor oldu.Yanlış atmış isem bana tekrardan yazarsan iyi olur.

Sen varya birtanesin.Yanımda olsan sarılırım yemin ederim çok teşekkürler.💛💛💛💛

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rica ederim dostum,umarım mutlu olmuşsundur :D
ha bu arada senin verdiğin kayıttan sonra denedim ben de yaptım ama nasıl yaptım ne sen sor ne ben söyleyeyim oldu garip bir şekilde.Ama hakkını ödeyemem baya kafaya takmışdım tekrar teşekkürler zaman ayırdığın için bu form da knk'am sensin.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
ha bu arada senin verdiğin kayıttan sonra denedim ben de yaptım ama nasıl yaptım ne sen sor ne ben söyleyeyim oldu garip bir şekilde.Ama hakkını ödeyemem baya kafaya takmışdım tekrar teşekkürler zaman ayırdığın için bu form da knk'am sensin.
Teşekkür ederim,ne demek :D

E

enes.shn02

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linkleri açamayanlar bozuk sanmasın vpn ile açın linkleri açılıyor :)

V

Vurucu4425

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
linklerde problem mı var windowsun

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun baya güzeldi de marie ile ilgili bir şeyler de görseydik hani yüzleşme gibi iyi olurdu diye düşünüyorum.

catagin

catagin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun yokluğu çektiğim zamanlarda bu oyun bana o kadar iyi geldi ki anlatamam.Oyun hikayesi ve görselleri ile resmen akıyor.Yapımcı geçişli resimler yerine keşke birkaç adet render da eklemiş olsaydı.Şeçtiğiniz şeçenekler çoğu şeyi değiştiriyor ve şeçenekleri şeçerken ecel terleri döküyorsunuz.Toplamda 5 adet son gördüm ve bunların içinde harem sonları da var.Hikayenin kurgusu,işlenişi ve devam edişi;yani bu nasıl denir ''tam anlamıyla mükemmeldi.''

Uzun zamandır bu kadar dolu oyun oynamamıştım.Oyun sizi hikayesiyle,görselliğiyle ve kurgusuyla büyülüyor.Açık ara son zamanlarda oynadığım en iyi oyunlardan biriydi ve her dakikasına kesinlikle deydi.Her bir karakterin ayrı bir hikayesi var ve buna çok özenilmiş.Karakterlerin hikayesini dinlerken kesinlikle sıkılmıyorsunuz ve oyun adeta akıp gidiyor.Aynı zamanda yapay zeka çevirisi birçok oyuna göre başarılı olmuş.Neyin ne olduğunu anlamakta çok da zorlanmıyorsunuz.

Normalde oyun yorumlarını uzun tutuyorum;eleştireceğim şeyler ya da eksik bulduğum şeyler oluyor ancak bu oyun bana tekrar tekrar oynama hissini verdi ve diğer sonları görebilmek için oyunun içinde resmen kayboldum.Bir oyunda bunun kesinlikle önemli olduğunu düşünüyorum ve her oyun bu hissi ne yazık ki veremeyebiliyor.Oyuna kesinlikle bir şans verin.Burada yazdıklarım tamamiyle kişişel görüşlerimdir.Pek çok oyun oynadım;kimisi güzel değildi,kimisinin hikaye işlenişi güzel değildi.Adult oyun çevrem genişledikçe iyi ve kötü oyunları daha güzel bir şekilde ayırt etmeye başladım ve bu oynadığım iyi oyunlar arasına kesinlikle girer.

Oyunda herhangi bir render bulunmuyor.Adult sahneler geçişli resimler ile sağlanmış ancak görsellik o kadar güzel olmuş ki render olmaması size bir şey ifade etmiyor.(En azında benim açımdan öyleydi)

Oyun daha çok duygusal şekilde ilerliyor ve her karakterin hikayesini görebilmeniz mümkün.Adult sahneleri çok fazla değil ancak doyurucu.İyi bir hikayesi olup içinde güzel görsellikler barındıran bir oyun olmuş.Denemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.Yaptığınız şeçimler ile belli sonlara ulaşacaksınız ve içlerinden göreceğiniz bir iki son sizi biraz şaşırtabilir.Bol bol save alın ve şeçimleriniz kesin olsun.Oyunda harem şeçenekleri var ancak bu bütün karakterleri kapsamıyor.Oyunu bitirdikten sonra hızlı bir şekilde diğer sonları da görmek isteyeceksiniz :))
Deneyeceğim ve diyeceğim o ki keşke herkes senin gibi yorumlar yazsa. Bakıyorsun biri yazmış başlayalım hadi, listeye ekledim bakalım cart curt. Ben ne yapayım bu bilgileri bize bu bilgiler lazım ki oyunu oynayalım veya oynamayalım:))

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Deneyeceğim ve diyeceğim o ki keşke herkes senin gibi yorumlar yazsa. Bakıyorsun biri yazmış başlayalım hadi, listeye ekledim bakalım cart curt. Ben ne yapayım bu bilgileri bize bu bilgiler lazım ki oyunu oynayalım veya oynamayalım:))
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim :) Olabildiğince oyunun bana göre olan artı ve eksi yönlerini söylemeye gayret ediyorum.Genel olarak oyundaki hareketli renderlar ve görseller hakkında da yorum yapmaya da çalışıyorum.Benden sonra oynayacak olanların içerik konusunda en azından bir nebze dahi olsun,bilgi edinmesini sağlamaya çalışıyorum.Birçok oyuncu var ve her oyuncunun ayrı bir damak zevki var;kimisi hareketli renderlar güzel olsun istiyor,kimisi görselliğin güzel olmasını istiyor,kimisi de hikaye güzel olsun istiyor.Hatta bunları bir arada isteyen oyuncular dahi var.Oyunları oynadıktan sonra kendi kişisel görüşlerimi uzun bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.Kısa yapılan yorumlarında elbet bir faydası oluyor ancak insanların bir oyunda aradığı çok fazla şey var.Özellikle şu üçü hakkında her yorumumda bahsetmeye özen gösteriyorum; '' Hareketli Renderlar'' , '' Oyunun Görselliği'' ve '' Oyunun Hikayesi''.Asıl amacım ise insanların bir oyun hakkında kaba taslak bir bilgiye sahip olması.Yazılan yorumlar ile insanlara vakit kazandırmakta mümkün.Yorumlarım ile bir nebze olsa dahi fayda sağlayabildiysem,ne mutlu bana :)

Üst Alt