Something to Write About: The Author Türkçe Yapay Zeka - 7.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Something to Write About: The Author Türkçe Yapay Zeka - 7.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 7.1
D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O

onurgrgl62

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Diğer sonları gördüysen hızlı bir şekilde oyuna tekrar başla ve sadece Kim'e yürü.Hep onun yanında ol ve diğerlerine yüz verme.Mesela kitap ismi için onu şeç,havuza gittiğiniz zaman harem ile ilgili soruda gene Kim'i şeç.Oyunda görünmeyen bir puan sistemi var aslında.Sadece Kim sonunu görmek istiyorsan şaçma olsa bile Kim ile ilgili şeçenekleri şeçmen lazım.Diğerlerine ilgi verdiğin zaman belli sonlardan mahrum kalıyorsun.Kim sonunu seri bir şekilde görmek istiyorsan her şeçenekte onu şeçmen ve diğerleri ile aşkına son vermen lazım.Spo vermeden söylemek gerekirse birinin annesi ile görüşmeye gidiyoruz mesela orada ona şuna şuna ilgim yok demelisin.Aynı zamanda o kişinin annesiyle görüşmeye gitmeden önce de diğerlerine ilgi göstermez isen,o gemiye gidiş şekliniz değişecek ve Kim sonunu görme şansınız olacak.Evet çok uzun yazdım,sadece ve sadece Kim'i şeçin,eğer Kim sonunu görememiş iseniz bir yerde yanlış şeçeneği şeçtiniz demektir.Ayrıca Episode sonlarında kimde kaldın gibi şeçenekler çıkıyor,onlar da yanlız şeçeneğini şeçmelesiniz -ya da Kim'i çağrıştıracak bir şey varsa onu- ve sürekli olarak biri sizi bakirelik için eve çağırıyor ya ona da çağırmadı derseniz Kim sonunu görmeniz mümkün zira ben oyunu bitirdikten sonra diğer sonları hızlı görmek için hep bir kızdan gittim.Diğer kızlara ilgi vermeniz Kim ile ilgi olan belli şeçenekleri açamamanıza sebep veriyor.
sen baya oynamış gibisin sonlara doğru en başta bizi aldatan kadın uçakta bi telefon görüşmesi yapıyor birini görmeye gidiyorum diye sonra onunla ilgili bir şey çıkmadan bitiyor oyun sen onunla ilgili bir son gördün mü

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
sen baya oynamış gibisin sonlara doğru en başta bizi aldatan kadın uçakta bi telefon görüşmesi yapıyor birini görmeye gidiyorum diye sonra onunla ilgili bir şey çıkmadan bitiyor oyun sen onunla ilgili bir son gördün mü
Oyunda nasıl bir yöntem ile ilerlediniz bilmiyorum ama oyunun 6 tane ana karakteri var.Bu karakterlerin hepsi ile bir son görebilmeniz mümkün ve bu karakterler sırasıyla;Kim,Aoife,Lyndie,Beatrix,Dru ve Chris.Aynı zamanda şeçtiğiniz bazı şeçenekler ile de harem sonları görüyorsunuz.Oyunun bir puan sistemi bulunmakta.

Oyunu oynamamın üstünden baya zaman geçti.Yabancı oyuncuların modladığı bir modu da paylaşmak isterim.Umarım Adult Oyun Çeviri bunu oyuna entegre eder.Bu mod ile şeçtiğiniz şeçeneklerin ve yol ayrımlarının tümünü görmeniz mümkün.Tabii oyunu baştan oynamanız lazım :)

Sorunuzun cevabı burada ancak spoiler içerdiği için sadece sizin görmeniz daha iyi olacaktır.
Oyunumuzun devam oyunu yapılmakta,yani sorduğun sorununu cevabının devam oyununda alman muhtemel.Tabii devam oyunu için dediklerim kesin değil,çünkü dediğin kısım öyle bitiriyor,yani bir devamı yok.Yapımcı şu an STWA:Unbroken adlı bir oyun yapıyor,orada bununla ilgili bir şey görür müyüz yoksa görmez miyiz orası yapımcıya kalmış.

Ekli dosyalar

• STWA The Author Multi-Mod.zip
    1.3 MB · Görüntüleme: 32
K

karbonaterol

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun sanki yarım kalmış gibi bitti.

RangeR

RangeR

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Hikayesi benim tarzım değil ama bir arkadaş bir inceleme yazmış. Onu okuduktan sonra bir şans vermeye karar verdim.

RangeR

RangeR

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyun fena değil ama çeviriden en ufak bir şey anlaşılmıyor. Tamam yapay zeka çevirisi de bu kadar kötü bir yapay zeka çevirisi görmedim ben. Şimdiye kadar onlarca oynadım yapay zeka ile ama bu başka bir şey. Katlanabilene helal olsun ben saldım.

M

mustafa1717

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu tür yorumları her zaman okumak isyerim. Vakit ayırıp detaylı yorum için teşekkür ediyorum. Kişisel görüşünüz dahi olsa oyundan ne beklememiz gerektiğini ve hikaye bazında ne verebileceğini bilmek özellikle oyun kıtlığında indirmeye değip deymeyeceğini bilmek rahatlatıcı oluyor. Açıkçası yorumunuzu gördükten sonra oynadığım oyunlara sizin tarzınız yorumlar eklemeye karar verdim. Tekrar teşekkürler

Justmonel

Justmonel

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun yokluğu çektiğim zamanlarda bu oyun bana o kadar iyi geldi ki anlatamam.Oyun hikayesi ve görselleri ile resmen akıyor.Yapımcı geçişli resimler yerine keşke birkaç adet render da eklemiş olsaydı.Şeçtiğiniz şeçenekler çoğu şeyi değiştiriyor ve şeçenekleri şeçerken ecel terleri döküyorsunuz.Toplamda 5 adet son gördüm ve bunların içinde harem sonları da var.Hikayenin kurgusu,işlenişi ve devam edişi;yani bu nasıl denir ''tam anlamıyla mükemmeldi.''

Uzun zamandır bu kadar dolu oyun oynamamıştım.Oyun sizi hikayesiyle,görselliğiyle ve kurgusuyla büyülüyor.Açık ara son zamanlarda oynadığım en iyi oyunlardan biriydi ve her dakikasına kesinlikle deydi.Her bir karakterin ayrı bir hikayesi var ve buna çok özenilmiş.Karakterlerin hikayesini dinlerken kesinlikle sıkılmıyorsunuz ve oyun adeta akıp gidiyor.Aynı zamanda yapay zeka çevirisi birçok oyuna göre başarılı olmuş.Neyin ne olduğunu anlamakta çok da zorlanmıyorsunuz.

Normalde oyun yorumlarını uzun tutuyorum;eleştireceğim şeyler ya da eksik bulduğum şeyler oluyor ancak bu oyun bana tekrar tekrar oynama hissini verdi ve diğer sonları görebilmek için oyunun içinde resmen kayboldum.Bir oyunda bunun kesinlikle önemli olduğunu düşünüyorum ve her oyun bu hissi ne yazık ki veremeyebiliyor.Oyuna kesinlikle bir şans verin.Burada yazdıklarım tamamiyle kişişel görüşlerimdir.Pek çok oyun oynadım;kimisi güzel değildi,kimisinin hikaye işlenişi güzel değildi.Adult oyun çevrem genişledikçe iyi ve kötü oyunları daha güzel bir şekilde ayırt etmeye başladım ve bu oynadığım iyi oyunlar arasına kesinlikle girer.

Oyunda herhangi bir render bulunmuyor.Adult sahneler geçişli resimler ile sağlanmış ancak görsellik o kadar güzel olmuş ki render olmaması size bir şey ifade etmiyor.(En azında benim açımdan öyleydi)

Oyun daha çok duygusal şekilde ilerliyor ve her karakterin hikayesini görebilmeniz mümkün.Adult sahneleri çok fazla değil ancak doyurucu.İyi bir hikayesi olup içinde güzel görsellikler barındıran bir oyun olmuş.Denemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.Yaptığınız şeçimler ile belli sonlara ulaşacaksınız ve içlerinden göreceğiniz bir iki son sizi biraz şaşırtabilir.Bol bol save alın ve şeçimleriniz kesin olsun.Oyunda harem şeçenekleri var ancak bu bütün karakterleri kapsamıyor.Oyunu bitirdikten sonra hızlı bir şekilde diğer sonları da görmek isteyeceksiniz :))
Animasyon var mı peki?

Justmonel

Justmonel

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun konularında animated yazıyorsa animasyon vardır.
Yazmayıp ta animasyonlu olana denk geldim gibi hatırlıyorum o yüzden ve görünüm ile hikaye anlamında göze hoş gelip te animasyondan yoksun olan eserler benim açımdan üzücü geliyor çünkü okumak bir süre sonra yorduğu için animasyon oyunu daha oynanabilir hale getiriyor.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Yazmayıp ta animasyonlu olana denk geldim gibi hatırlıyorum o yüzden ve görünüm ile hikaye anlamında göze hoş gelip te animasyondan yoksun olan eserler benim açımdan üzücü geliyor çünkü okumak bir süre sonra yorduğu için animasyon oyunu daha oynanabilir hale getiriyor.
Evet, maalesef bu olabiliyor elimizden geldiğince düzeltmeye çalışıyoruz ama yapımcı hangi etiketleri koyuyorsa bizde onları koyuyoruz.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Bazen konularda yazmayabiliyor ama genelde yazıyor.

Andygarcia

Andygarcia

Destekçi Plus
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
2$
D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ulen resimlere bakayım dedim ilk resimden freddy kabusu gibi çöktü görüntü o nası bişey. arkadaş çizerken patronun küfür ediyorduda patronunla kadın karışımı bişey çizip intikammı almak istedin. gece vakti manitana gidecektinde abisi kıyafetini giyipmi karşıladı. lan gece vakti besmelesiz işmi yaptın ne lan bu :D :D

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun güzel fakat sonları iyi değil. mutlu son yok, sonunda kendini bok gibi hissettiriyor. tekli seçimler var. harem ile bitmesi gerekirdi en fazla üçlü seçenek sunuyor ama tatmin edici değil. çünkü oyun bizim için canını hiçe sayan kızları bırakmaya zorluyor.

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bu oyunda hile (seçeneklerdeki doğru seçeneği gösterme vs ) var mı

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun yokluğu çektiğim zamanlarda bu oyun bana o kadar iyi geldi ki anlatamam.Oyun hikayesi ve görselleri ile resmen akıyor.Yapımcı geçişli resimler yerine keşke birkaç adet render da eklemiş olsaydı.Şeçtiğiniz şeçenekler çoğu şeyi değiştiriyor ve şeçenekleri şeçerken ecel terleri döküyorsunuz.Toplamda 5 adet son gördüm ve bunların içinde harem sonları da var.Hikayenin kurgusu,işlenişi ve devam edişi;yani bu nasıl denir ''tam anlamıyla mükemmeldi.''

Uzun zamandır bu kadar dolu oyun oynamamıştım.Oyun sizi hikayesiyle,görselliğiyle ve kurgusuyla büyülüyor.Açık ara son zamanlarda oynadığım en iyi oyunlardan biriydi ve her dakikasına kesinlikle deydi.Her bir karakterin ayrı bir hikayesi var ve buna çok özenilmiş.Karakterlerin hikayesini dinlerken kesinlikle sıkılmıyorsunuz ve oyun adeta akıp gidiyor.Aynı zamanda yapay zeka çevirisi birçok oyuna göre başarılı olmuş.Neyin ne olduğunu anlamakta çok da zorlanmıyorsunuz.

Normalde oyun yorumlarını uzun tutuyorum;eleştireceğim şeyler ya da eksik bulduğum şeyler oluyor ancak bu oyun bana tekrar tekrar oynama hissini verdi ve diğer sonları görebilmek için oyunun içinde resmen kayboldum.Bir oyunda bunun kesinlikle önemli olduğunu düşünüyorum ve her oyun bu hissi ne yazık ki veremeyebiliyor.Oyuna kesinlikle bir şans verin.Burada yazdıklarım tamamiyle kişişel görüşlerimdir.Pek çok oyun oynadım;kimisi güzel değildi,kimisinin hikaye işlenişi güzel değildi.Adult oyun çevrem genişledikçe iyi ve kötü oyunları daha güzel bir şekilde ayırt etmeye başladım ve bu oynadığım iyi oyunlar arasına kesinlikle girer.

Oyunda herhangi bir render bulunmuyor.Adult sahneler geçişli resimler ile sağlanmış ancak görsellik o kadar güzel olmuş ki render olmaması size bir şey ifade etmiyor.(En azında benim açımdan öyleydi)

Oyun daha çok duygusal şekilde ilerliyor ve her karakterin hikayesini görebilmeniz mümkün.Adult sahneleri çok fazla değil ancak doyurucu.İyi bir hikayesi olup içinde güzel görsellikler barındıran bir oyun olmuş.Denemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.Yaptığınız şeçimler ile belli sonlara ulaşacaksınız ve içlerinden göreceğiniz bir iki son sizi biraz şaşırtabilir.Bol bol save alın ve şeçimleriniz kesin olsun.Oyunda harem şeçenekleri var ancak bu bütün karakterleri kapsamıyor.Oyunu bitirdikten sonra hızlı bir şekilde diğer sonları da görmek isteyeceksiniz :))
hocam merak ediyorum hatırlıyormusunuz bu oyunda beatrix sonu var mı birde harem sonları var demişsiniz lyndie aoife harem sonunu gördüm başka harem rotası var mı bu oyunda

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bir
hocam merak ediyorum hatırlıyormusunuz bu oyunda beatrix sonu var mı birde harem sonları var demişsiniz lyndie aoife harem sonunu gördüm başka harem rotası var mı bu oyunda
birde chris sonu var mı anlamıyorum chrisle eve gidiyorum ama yinede onun seçeneklerine ulaşamıyorum .

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
bir

birde chris sonu var mı anlamıyorum chrisle eve gidiyorum ama yinede onun seçeneklerine ulaşamıyorum .
Merhaba, benim oyunu oynamamın üzerinden çok uzun yıllar geçti, bundan dolayı şu anda ne desem yanlış olur :D Hatırladığım kadarıyla bazı sonları almak çok zordu. Çoğu karakter için bir son vardı, bütün karakterlere ait sonlar olduğunu hatırlıyorum. Oyunda iki tane üçlü son olması lazım ancak harem sonu yoktu diye hatırlıyorum.

Üst Alt