Shut Up and Dance Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Shut Up and Dance Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 9
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Normal çeviri herkese açıktır yazmışsınız ama oyuna girerken mağaza sayfasına yönlendiriyor
Oyun şu anda betada. Türkçesi yeni güncellendi. Betadan çıktığı zaman özel çeviri için erişim istemeye devam edecek ancak normal çeviri herkese açık olacak.

E

emco1616

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni güncelleme sadece yılbaşı içeriği mi

X

xkraltrkardesim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bende bölüm 3 vardı bu versiyon tahmini olarak kaç saat sürüyor ?

Ekli dosyalar

• resim_2023-01-07_202545077.png
    resim_2023-01-07_202545077.png
    6.2 KB · Görüntüleme: 21
X

xuzi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben bunu ve stranded dicki indirdim fakat kullanici adimla sifremi girdikten sonra iyi oyunlar diyor ve o ana ekranda takili kaliyor onceden indirdigim oyunda ise denedim boyle bir problem yok yardim edebilir misiniz

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
ben bunu ve stranded dicki indirdim fakat kullanici adimla sifremi girdikten sonra iyi oyunlar diyor ve o ana ekranda takili kaliyor onceden indirdigim oyunda ise denedim boyle bir problem yok yardim edebilir misiniz
Ana ekran dediğiniz yer Adult Oyun Çeviri logosunun bulunduğu ekransa oyun takılmıyor, dosyaları işliyor. Beklemeniz gerek.

C

cek123cek

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni bölümleri ne zamana gelir bir tarih var mı

FatihEyicil

FatihEyicil

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Özel Türkçe çevirisi mağazada yok nereden bulabilirim ?

S

Seymn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 9u indirirsem sadece 9umu oynayabiliyorum yoksa baştan mı?

Üst Alt