Sex Note Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Sex Note Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.19.5
A

aGLa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ana karakterin kadın olduğu güncel oyunlar varmı ?

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Ana karakterin kadın olduğu güncel oyunlar varmı ?
Kadın başrol oyunlar:
Volleyball heaven (Türkçe yapay zeka)
Angelica's temptation (Türkçe yapay zeka)
Pandora's Box (Türkçe yapay zeka)
Betrayed (Tamamen Türkçe)
Bright past (Türkçe yapay zeka)
High life (Türkçe yapay zeka)
A Wife And Mother (Türkçe yapay zeka)
Good Girl Gone Bad (Türkçe yapay zeka)
The office (Tamamen Türkçe)
Fashion Business (Tamamen Türkçe)
Anna Exciting Affection (Türkçe Yapay Zeka)
Jessica O'Neil's Hard News (Türkçe Yapay Zeka)

C

corleoner317@gm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hinn, Bille ve Belle ile konuştuktan sonra hikaye ilerlemiyor. Onu nasıl çözücem.

Fujos

Fujos

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu bi süre oynadıktan sonra neden atıyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

D

Debuggerhook

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir çok oyunda gerekli izin verilmedi diye hata veriyor bütün izinlere bakıyorum ama sorun görünmüyor daha önce karşılaşan çözen oldu mu?

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Bir çok oyunda gerekli izin verilmedi diye hata veriyor bütün izinlere bakıyorum ama sorun görünmüyor daha önce karşılaşan çözen oldu mu?
Sürümünüz android 13 ise şu anlık yapacak bir şey yok. Artık android 13'de 3.parti yüklenen APK dosyalarında dosya izni istenmiyor, Google kaldırdı. Biz de bir çözümünü bulduk, zamanla tüm oyunları android 13 de istenen izinlere uygun hale getireceğiz.

B

bulutak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yahu bu öğrenci erasmus aynı evi paylaşan genç adam dul ev sahibi tarzı oyunlar biraz sıkmaya başladı. Kusura bakma sayın yönetici ama biraz daha farklı oyunlar gelebilir mi? Sizlik bi durum değil anliyorum ama senede bir iki gelip bakıyorum yeni bişeyler var mı diye hep aynı oyunlar :) Emeğnize sağlık bu arada sadece sohbet niteliğinde ufak bi serzeniş. Saygılar.

Escobar1945_

Escobar1945_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya bu 15 ncı bölümde bende mi sorun var herşeyi hallediyorum geliyorum eve debra odasında yok olmuyor o sahne gelmiyor bende üç kez yaptım herşeyi aynı yine değişen bişey yok son sahne de ikiside havuzda hâlâ

Y

Yuno434373

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lan bu oyunları nasıl indiricem abuk subuk sayfalara atıyor

S

SaplantılıBekir

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yahu bu öğrenci erasmus aynı evi paylaşan genç adam dul ev sahibi tarzı oyunlar biraz sıkmaya başladı. Kusura bakma sayın yönetici ama biraz daha farklı oyunlar gelebilir mi? Sizlik bi durum değil anliyorum ama senede bir iki gelip bakıyorum yeni bişeyler var mı diye hep aynı oyunlar :) Emeğnize sağlık bu arada sadece sohbet niteliğinde ufak bi serzeniş. Saygılar.
Aslında bahsettiğiniz oyunların orijinal konuları onların üzerine ilerliyor, fakat çevirmenler direkt böyle çevirmekten haklı olarak çekiniyor sanırım.

M

marlboroman

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Normal linkten indiriyorum fakat erişim yok diyor. Ne yapmalıyım

Üst Alt