Rocking Robin Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Rocking Robin Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.8a
Caspainx

Caspainx

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
3$
0.7Dsi geldi oyunun güncelleme alırmı :)

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Caspainx Yapay zeka oyunların yenileri veya güncellemeleri sadece içerik haftalarında geliyor.

xspyss12

xspyss12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
jason o siyahi abimizin kapısındayım gündüz kapıya tıklıyorum sonra gelmeliyim işte diyor ve diğwr kapılara tıkladığımda burası onun evi dwğil diyor başka bir etkileşim yapamıyorum lütfen yardım

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bu oyuna uzun zamandır güncelleme gelmiyor erişim ayın da gelmesi mümkün mü yoksa yapımcı oyunu mu bıraktı bir bilginiz var mı kral?

S

Silinen üye 28892

Bu oyuna uzun zamandır güncelleme gelmiyor erişim ayın da gelmesi mümkün mü yoksa yapımcı oyunu mu bıraktı bir bilginiz var mı kral?
3 Ekim tarihinde, yapımcı tarafından 0.8A Sürümüne güncellenmiş. Yapay zeka çevirisini, erişim ayında güncelleyeceğiz.

B

burbero

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler esyaları depoya tasıdıktan sonra bu kamyona nasıl giriliyor ?

B

burbero

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun mafya konulu olması gerekmiyormuydu yav, ev ev dolasıp duruyorum hic bir sey yok.

B

burbero

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Genel bakışta da yazdığı üzere kaybettiğin yeri tekrar geri almaya çalışıyorsun zamanla hikaye ilerleyecektir.
Umarım hikaye beklenen yönde gelisir hocam. Oyunu ne umutlarla indirdim, tek yaptıgım bi smokin icin karının birine kazıklanıp durmam. :D

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$

burbero

Oyun aslında çok iyi render ve animasyonlara ve ayrıca iyi de bir hikayeye sahiptir.Oyunun tek bir kötü yanı var ki bu da büyük bir sıkıntıdır. Yapımcı zorlama açık dünyaya çevirmiş olmasıdır. ''Visual Novel'' olarak bir seçenek daha mevcuttur ancak bazı önemli render ve animasyonları açık dünyaya katarak ve bunları açmak için ise etrafta sürekli resimler toplatması oyuncunun baya sıkılmasına yol açıyor. Bu ek hikayeleri kolay seçenek olan ''Visual Novel'' de katmaması büyük kayıptır. Her oyuncu bu açık dünya ameleleğini yapmak zorunda değildir. Artı açık dünya çok istikrarsız ve karmaşıklaştırmış bir göreve atıldığımızda diğer görevin kaçmasına sebebiyet veriyor. Bazı render sahneler de görevi yapmamıza rağmen açılmıyor. Galeri de bir çok sahneleri de oynamamıza rağmen açılmıyor. Oyunun açık dünyası çok sıkıntılı ve bunun düzeltilmesi gerekiyor.:unsure:

Bu hatalarından dolayı oyunun kayıt dosyalarını sildim.Ne zaman istikrarlı ve hatasız olduğu bir sürüm yayınlanırsa o zaman tekrar denenebilir.Oysa ki potansiyeli çok olan bir oyundur ve yazık ki yapımcı tarafından harcanıyor resmen. Umarım gelecek güncellemeler de bu sorunlar hallolur. Öyle umuyorum.:unsure::)

B

burbero

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

burbero

Oyun aslında çok iyi render ve animasyonlara ve ayrıca iyi de bir hikayeye sahiptir.Oyunun tek bir kötü yanı var ki bu da büyük bir sıkıntıdır. Yapımcı zorlama açık dünyaya çevirmiş olmasıdır. ''Visual Novel'' olarak bir seçenek daha mevcuttur ancak bazı önemli render ve animasyonları açık dünyaya katarak ve bunları açmak için ise etrafta sürekli resimler toplatması oyuncunun baya sıkılmasına yol açıyor. Bu ek hikayeleri kolay seçenek olan ''Visual Novel'' de katmaması büyük kayıptır. Her oyuncu bu açık dünya ameleleğini yapmak zorunda değildir. Artı açık dünya çok istikrarsız ve karmaşıklaştırmış bir göreve atıldığımızda diğer görevin kaçmasına sebebiyet veriyor. Bazı render sahneler de görevi yapmamıza rağmen açılmıyor. Galeri de bir çok sahneleri de oynamamıza rağmen açılmıyor. Oyunun açık dünyası çok sıkıntılı ve bunun düzeltilmesi gerekiyor.:unsure:

Bu hatalarından dolayı oyunun kayıt dosyalarını sildim.Ne zaman istikrarlı ve hatasız olduğu bir sürüm yayınlanırsa o zaman tekrar denenebilir.Oysa ki potansiyeli çok olan bir oyundur ve yazık ki yapımcı tarafından harcanıyor resmen. Umarım gelecek güncellemeler de bu sorunlar hallolur. Öyle umuyorum.:unsure::)
Kesinlikle hepsine katılıyorum. Ayrıca visual novel da çeviri daha iyi calısıyor sanırım. Yapımcı eger oyunu yarım bırakmazsa daha iyi olacak gibi görünüyor.

E

esmerr10

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Heather'ın ve Ms. fine'sın fotoğraflarını bulamayan tikkoya'nın da görevini yapamayanlar arkadaşlar için discord yardım kısmında sabitlenmiş mesajlarda linkleri bıraktım oyunda takılanlar linklere bakabilir. :)
Kral banada atma şansın war mı

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Kral banada atma şansın war mı
Rocking Robin oyunun da heather'ın ve Ms. fine'sın fotoğraflarını bulamayan arkadaşlar ve tikkoya'nın görevini yapamayanlar için linkler;
Lana'nın fotoğrafları için:
Tikkoya'nın:
Heather'ın fotoğrafları için:
Ms.Fine'ın fotoğrafları için:

Son düzenleme:
P

Paklacu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son holly kaçırılıyor kumarhaneye dalan gidiyorum sonra geceyi nerde geçirmek istersin diyor ve tekrarlıyor geceyi geçirdikten sonra tekrar soruyor döngüde yardımcı olabilecek varmı

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
En son holly kaçırılıyor kumarhaneye dalan gidiyorum sonra geceyi nerde geçirmek istersin diyor ve tekrarlıyor geceyi geçirdikten sonra tekrar soruyor döngüde yardımcı olabilecek varmı
Oyunun rehberi var ise ona bakabilirsin ya da YouTube'da oynanış videolarına bakabilirsin. Yine bulamazsan discord sunucumuza katılıp yardım kanalına yazarak daha hızlı bir şekilde yardım alabilirsin.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyun içinden bilgi verecekseniz spoiler ibaresi kullanmayı unutmayalım. Oynamayan kişilerin zevki kaçabilir.

Üst Alt