Rocking Robin Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Rocking Robin Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.8a
H

hanedar0663

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya arkadaşlar bu tır dorsesinin kapagini açıyorum karanlik diyor ama takılıyorum hiçbir şey yapamıyorum nasıl geçeceğim yardim edinyaa

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
hanedar0663 İnternette oyunun yazılı olarak rehberi veya oynanış videoları olabilir göz atabilirsiniz eğer hala sonuca ulaşamazsanız Discord sunucumuza katılarak yardım alabilirsiniz.

R

Redlaw

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu yeni indirdim başlangıçta takıldım zorluk seçme kısmı delikli olan deliği seçmeme rağmen oyun başlamıyor neden?

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Oyunu yeni indirdim başlangıçta takıldım zorluk seçme kısmı delikli olan deliği seçmeme rağmen oyun başlamıyor neden?
Discord sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalına yazabilirsiniz hatanın çözümünü bilen bir kişi yardımcı olacaktır.

E

Eternal

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
2$
iyi günler akşam üstü lana evinin önüne geldiyor geliyorum etkişleşime girmiyor oyun tıkandı kaldı yardım eder misin

İ

İbracadabra

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
en son ne zaman güncelleme aldı oyun burda ?

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun çok güzel. oyunda bazen kızlardan birini seçmen gerekebilir diyor ama eğer birini seçersen oyun tamamlanmıyor o yüzden tek kız seçmeyin hepsiyle sonuna kadar gidin çünkü bütün kızlar bize bazı bölümlerde yardımcı oluyor eğer kızla görüşmeyi bırakırsanız yardım etmiyor. zaten oyun harem gibi olacak. Eğlenmenize bakın sahneler iyi.

Bir de benim tahminimce bizim karakterin babasını öldüren muhasebeciyle bir olup momma öldürüyor. bir sahnede momma gelip ailenin kendi yanında kalmasını istiyor bence hepsini planlamış. çünkü muhasebeciden sadece oyunun başlarında bahsedip sonradan bize unutturuyorlar. bir sahnede momma nın ajan olduğundan bahsediliyor. bir de ne tesadüftür ki amcamızı öldürdükten sonra başa momma geçiyor. neyse artık yeni güncellemede kimin ney olduğu belli olur.

T

turkuazzz99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben android de oynamaya çalışıyoeum, oyunu açıyorum deliği seç seçeneği çıkıyor seçiyorum ama bir türlü giriş yaopmıyor oyuna neden acaba?

K

Kubra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Üst Alt