Retrieving The Past Türkçe - Final - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Retrieving The Past Türkçe - Final

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyunda bence en mantıklı son için Eve ye yürümek lazım.

A

Ahmet11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. Sezon android indirme linki neden yok

Samandira25

Samandira25

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Birşey soracağım oyunun ilk sezonuna başladım ana menüde ses var ama oyuna başladığım zaman hiçbir ses yok acaba oyunda mı yok yoksa bendemi hata var.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Birşey soracağım oyunun ilk sezonuna başladım ana menüde ses var ama oyuna başladığım zaman hiçbir ses yok acaba oyunda mı yok yoksa bendemi hata var.
Bütün oyunlarda oyun içi ses bulunmuyor bu oyunda da yoktur.

Fatih mobb

Fatih mobb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indiremiyorum linkler sıkıntılı mı?

F

fburak19

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin cevap verirsen çok sevinirim ben 1. Sezonu bitirdim 2. Sezonu indirdim nasil kurucam söylermisin. Seviliyosunuz adminler

L

lucifah61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sezon 1i oynadıktan sonra kaldığım yerden sezon 2de devam edebiliyor muyum nasıl yapacağım onu?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Arslan Burak

Arslan Burak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk 2 sezonda pek seçim yapamıyoruz. Herşey 3. sezona saklanmış gibi. Acting lessonsa göndermeleri var o yüzden acting lessonsu oynadıktan sonra bu oyunu oynayın derim. Bu arada 3. sezonu kim çevirdiyse allah razı olsun. Çeviriler düzelince hikayeyi anlamaya başladım.

E

emrtmbl56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben android den indirdim ve rardan çıkart Diyor ama belirli bir dosyaya çıkartılmadi diyor anlamadım

E

emrtmbl56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin acil cevap indirdim 1. Sezonu android de ama rardan çıkaramıyorum çıkarılmadı hatası veriyor

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Admin acil cevap indirdim 1. Sezonu android de ama rardan çıkaramıyorum çıkarılmadı hatası veriyor
Normalde Android'de RAR'dan çıkartma işlemi olmuyor, direkt APK olarak geliyor çünkü. Eğer dosya uzantısı .apk.rar ise sondaki .rar'ı silip kurmayı deneyin. Dediğim şekilde değilse Android linkinden indirdiğinizden emin olun.

Samet.t

Samet.t

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Her sezonu ayrı indirmeme gerek varmı sadece 3ü indirsem hepsi içinde olurmu?

C

ccbarea07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba. Ben ilk kez indiricem bu oyunu. Sorularım var.
1-) 3 sezonu aynı anda indirmek ve kurmak zorunda mıyız?
2-) Kurulumlar arası kayıt alma nasıl oluyor? Yani 3 sezonu da tek seferde indirip kurup direkt oynasak hepsini tek oyun olarak oynayabiliyor muyuz?

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Merhaba. Ben ilk kez indiricem bu oyunu. Sorularım var.
1-) 3 sezonu aynı anda indirmek ve kurmak zorunda mıyız?
2-) Kurulumlar arası kayıt alma nasıl oluyor? Yani 3 sezonu da tek seferde indirip kurup direkt oynasak hepsini tek oyun olarak oynayabiliyor muyuz?
  1. Aynı anda indirip kurmak zorunda değilsiniz, birinci bittiği zaman ikinciyi, ikinci bittiği zaman üçüncüyü kurup oynarsınız.
  2. Kurulumlar arası kayıtlar için bir şey yapmanıza gerek yok, direkt yenisini kurup oynayın. 3 sezonu tek seferde kurup tek oyun gibi oynamayı deneyerek öğrenebilirsiniz.

Üst Alt