Retrieving The Past Türkçe - Final - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Retrieving The Past Türkçe - Final

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oyun gerçekten çok güzel.İlk sezon konulara giriş oluyor ve onunla beraber ateşli sahneleri var.Ancak 2 sezon hikaye işlenişi çok fazla pek bir aksiyon olmaması sizi biraz sıkabilir ya da çok sıkabilir.2 sezon için denebilecek tek şey çok güzel bir sahnesinin olması o da oynayacaklar sürpiz olsun.Dediğim gibi 2 sezon sizi biraz sıkabilir.3 sezon isteklerinizi kısmen veriyor ve kişiden kişiye göre bu değişebilir.Oyunun Acting Lessons'a göz kırpması ve bazı sahneleri çok hoş,hatta dikkatli bakarsanız Depraved Awakeninge'de göz kırpıyor.Spoiler olmaması açısından konuyu pek açamıyorum ama bu oyunu oynamadan önce kesinlikle Acting Lessons'a bir göz atın yani oynayın.Bazı oyunlardan alınmış karakterler de var,dikkatli bakarsanız ya da bu oyunlarda çevreniz geniş ise zaten bunları kesinlikle gözden kaçırmazsınız.Oyunun renderları genel anlamda güzel ama bazı yerleri uğraşılmamış,oyunda hiç render olmamasından iyidir.Yapımcının bazı sahnelere müdahalede bulunması güzeldi,en azından ben komik buldum.Hikayesine gelecek olursak;biraz aceleyle bitirilmiş gibiydi,ilk sezon zaten bir giriş bölümü var ve ikinci sezon da bu çok ayrıntılı bir şekilde işlenmişti yani uzun tutulmuştu.Daha iyi bir son görebilirdik.Hikaye anlamında kusursuzluk bekleyenler,beklentilerini çok yüksek tutmasın.Hikayesi güzel ama daha iyi bitirilebilirdi,en azında benim düşüncem bu.Onun haricinde oyunu tavsiye ediyorum.Keşke içerik yönünden ateşli sahneleri biraz daha fazla olsaydı,oyunun eksiklerinden biri de bu ama kesinlikle vakit ayırmaya değer.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oyun gerçekten çok güzel.İlk sezon konulara giriş oluyor ve onunla beraber ateşli sahneleri var.Ancak 2 sezon hikaye işlenişi çok fazla pek bir aksiyon olmaması sizi biraz sıkabilir ya da çok sıkabilir.2 sezon için denebilecek tek şey çok güzel bir sahnesinin olması o da oynayacaklar sürpiz olsun.Dediğim gibi 2 sezon sizi biraz sıkabilir.3 sezon isteklerinizi kısmen veriyor ve kişiden kişiye göre bu değişebilir.Oyunun Acting Lessons'a göz kırpması ve bazı sahneleri çok hoş,hatta dikkatli bakarsanız Depraved Awakeninge'de göz kırpıyor.Spoiler olmaması açısından konuyu pek açamıyorum ama bu oyunu oynamadan önce kesinlikle Acting Lessons'a bir göz atın yani oynayın.Bazı oyunlardan alınmış karakterler de var,dikkatli bakarsanız ya da bu oyunlarda çevreniz geniş ise zaten bunları kesinlikle gözden kaçırmazsınız.Oyunun renderları genel anlamda güzel ama bazı yerleri uğraşılmamış,oyunda hiç render olmamasından iyidir.Yapımcının bazı sahnelere müdahalede bulunması güzeldi,en azından ben komik buldum.Hikayesine gelecek olursak;biraz aceleyle bitirilmiş gibiydi,ilk sezon zaten bir giriş bölümü var ve ikinci sezon da bu çok ayrıntılı bir şekilde işlenmişti yani uzun tutulmuştu.Daha iyi bir son görebilirdik.Hikaye anlamında kusursuzluk bekleyenler,beklentilerini çok yüksek tutmasın.Hikayesi güzel ama daha iyi bitirilebilirdi,en azında benim düşüncem bu.Onun haricinde oyunu tavsiye ediyorum.Keşke içerik yönünden ateşli sahneleri biraz daha fazla olsaydı,oyunun eksiklerinden biri de bu ama kesinlikle vakit ayırmaya değer.Ama öyle sonlar var ki fena,bu arada sırf onun için bile oynanır oyun :D

S

stapleton

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, oyunu indirdim fakat hesabımla giriş yaptığımda yanlış parola hatası alıyorum. Parolam doğru, foruma gir-çık yaptığımda oluyor fakat oyunda olmuyor.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Merhaba, oyunu indirdim fakat hesabımla giriş yaptığımda yanlış parola hatası alıyorum. Parolam doğru, foruma gir-çık yaptığımda oluyor fakat oyunda olmuyor.
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

S

stapleton

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.
Hızlı geri bildiriminiz için teşekkür ederim, deneyeceğim.

ereneren162

ereneren162

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beta da sürüm diyor güncelle dedim zaman buraya attı sezon 3 indirdim anlamadım

S

Selop

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende bu hatayı veriyor.Diğer bilgisayarımda da denedim aynı.İndirdim sildim tekrar yükledim.Aynı hatayı 3 denemede de aynı sonucu verdi.Yardım eder misiniz ?1613580842424.png

S

Selop

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yine aynı hatayı veriyor.Oyun dosyaları olunca açıyor ama tek uygulama olunca açmıyor.İngilizce olup çeviri olmayan açılıyor ama çeviri olup tek uygulama olanı hala aynı hatayı veriyor C diskinde de.

neofaded

neofaded

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece sezon 3 indirsem içerisinde diğer 2 sezon da oluyor mu yoksa üçünü de indirmek zorunda mıyız?

S

Selop

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun süper bir şey. Hikayesini şahsen çok beğendim. Keşke 3. sezonu biraz daha devam ettirseydiler keşke veya diğer kızlarla da bir son ekleselermiş oyuna.

MonkeyD.Luffy

MonkeyD.Luffy

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
winrar açılmıyor megadan indirilenler. hata veriyor. şuan diğer indirme seçeneklerini deneyeceğim

Üst Alt