Retrieving The Past Türkçe - Final - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Retrieving The Past Türkçe - Final

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
konu başlığında final yazanlar, oyunun bittiği anlamına mı geliyor arkadaşlar ?

4

4grudi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga oyunun 1.sezonun son kısmında save dosyam gitti. 2.sezon için save dosyası gerekiyor mu ?

18likÇıtırMete

18likÇıtırMete

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 1 başladım ama çok ağır gidiyor oyun o yüzden biraz sabır gösterdim ki acting lessons karakterlerine denk geldim gönderme filan yapmışlar başka varmı diye hızlı hızlı geçtim sildim çok ağır gidiyor hikaye

18likÇıtırMete

18likÇıtırMete

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. Sezondan devam etmek istiyorum 1. Sezon ağır gittiği için ana olaylatı açıklayabilicek birisi varmı ilk sezonda olan

J

Jhawk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4409

GENEL BAKIŞ

Yıllar önce Infiltration Unit ve Army Rangers'ın eski kaptanı olan, yakışıklı, zinde ve yetenekli Jensen Wenchester olarak oynuyorsun. Birkaç evin, başarılı bir şirketin ve inanılmaz iş arkadaşların var, kısacası hayat senin için çok güzel. Ama her şey karmakarışık hale gelmeye başladı. Garip olaylar yaşamaya başladın. Nedense, yaşanan tüm gariplikler geçmişinle bağlantılı, ne olursa olsun bunun sırrını çözmen gerek. Geçmişin sırrını çözmeye başlayınca her şey çok heyecan verici olacak.

Paylaşılan Tarih: 05.12.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Final
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Sezon 1 Oyun Boyutu PC: 1.38 GB
Sezon 1 Oyun Boyutu APK: 358 MB
Sezon 2 Oyun Boyutu PC: 1.30 GB
Sezon 2 Oyun Boyutu APK: 350 MB
Sezon 3 Oyun Boyutu PC: 2.59 GB
Sezon 3 Oyun Boyutu APK: 590 MB

Oyun Konuları
3dcg, male protagonist, oral sex, vaginal sex, voyeurism, subliminal manipulation, milf

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Retrieving The Past oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Ay link te sorun var indirme sayfasını görmek imkansız

18likÇıtırMete

18likÇıtırMete

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Döl tanrısı tarafından kutsanan jensen ı da tanımış olduk.

Literature

Literature

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 1 başladım ama çok ağır gidiyor oyun o yüzden biraz sabır gösterdim ki acting lessons karakterlerine denk geldim gönderme filan yapmışlar başka varmı diye hızlı hızlı geçtim sildim çok ağır gidiyor hikaye
anlatılmaz yaşanır ben beğendim 1.sezonu ama çok fazla cinsellik yok eğer oynamak istemiyosan mackenzie'nin attığı oyunun konusundan birşeyler çıkartabilirsin

18likÇıtırMete

18likÇıtırMete

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
anlatılmaz yaşanır ben beğendim 1.sezonu ama çok fazla cinsellik yok eğer oynamak istemiyosan mackenzie'nin attığı oyunun konusundan birşeyler çıkartabilirsin
Kardeşim cinsellik için oynamıyorum şuana kadar oynamadığım tek oyun türüydü ve insanların tavsiye ettiklerini deneyimlemek istedim

AERYS_RPC

AERYS_RPC

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
Direk 3.sezonu indirirsek diğer sezonlarıda oynayabiliyormuyuz yoksa her sezonu tek tek mi indirmek lazım

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Efsane bir oyun kendini tekrar, tekrar ve tekrar oynatan türden. 👌

Üst Alt