Retrieving The Past Türkçe - Final - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Retrieving The Past Türkçe - Final

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
L

lnyrk23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. Sezonu 2 linktede hata veriyor indirmiyor

Leão Frosty

Leão Frosty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hepsi mi olmus olabilir Ben de sadce 1. Bolum sorunluydu

hatsune55

hatsune55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunda hatırladığım kadarıyla istediğimiz karakterle birlikte olamıyorduk ve sürekli yan karakterleri gösterip duruyordu yoksa benmi yanlış hatırlıyorum

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Bu oyunda hatırladığım kadarıyla istediğimiz karakterle birlikte olamıyorduk ve sürekli yan karakterleri gösterip duruyordu yoksa benmi yanlış hatırlıyorum
Oyun nispeten bazı rotaları dayatsa da istediğin rotadan gidebiliyorsun yine de. :)

SlimShadyZZ

SlimShadyZZ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. sezon için linkleri bi kontrol edilmesi lazım windows linkinde android var androidde hiç birşey

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bir sıkıntım var oyuna başladım ama ekran görüntüsü alamıyorum sorun nedir ekran görüntüsü alma başarısız diyor pcden oynuyorum varmıdır bir çözümü yada neden olabileceği hakkında bir fikri olan. ek olarak 2.sezona geçince .3sezona geçince benim 1.sezondaki savemi direk görecek mi yoksa birşeyler mi yapmam lazım

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1.sezonu bitirdim 2.sezona geçtim ve maalesef 1.sezondaki savemi göremeyeceğini anladım not olarak yazılmış anne ve kızı yada hiçbirini seçmemi istiyor ve ikisiylede yürütmek için hiçbirini mi seçmem lazım lütfen yardım

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sonunda 3.sezonuda bitirdim gerçekten süperdi ama ilk sezonın başlarında harem kralı gibi olacak sanıyorsunuz ama 3 kişiye indirgiyor ve 3.sezonda bazı sahnelerde uzaylı gibi insanlar eklemiş sanırsam yayıncı para sıkıntısı veya zaman sıkıntısı çekmiş uğraşmadan bitireyim demiş yinede benim için efsaneydi teşekkürler çeviri için

Y

Yunnus07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Partları tek tek mi indimemiz mi gerek hikayenin devamı için nasıl yapılması lazım?

Üst Alt