Real Life Sunbay - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Unreal Engine Real Life Sunbay

Güncel Sürüm Bilgisi
v.0.6.0 Major
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$

AdultOyunCeviri26.jpg
GENEL BAKIŞ

Başarılı bir soygunun ardından James ve çetesi şehri terk eder. Kız kardeşi orada kalıyor ama her hafta ona bir kartpostal yolluyor. Bu, her şeyin yolunda olduğu anlamına gelir. Yıllar geçiyor. Bir gün kartpostal gelmedi. James biliyordu. Bir şeyler ters gitti. Ne olduğunu öğrenmek için geri dönüyor.Grand Theft Auto: Vice City benzer bir dünyada geçiyor oyunumuz.Oyunda kız karakter ile oynuyorsunuz. İyi oyunlar. İyi Eğlenceler

Paylaşılan Tarih: 03.01.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.6.0 Major +v.1.3 Beta
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 8.31 GB+5.41 GB

Oyun Konuları
3D game, 3DCG, Animated, Sandbox, Female protagonist, Male protagonist, RPG, Big tits, Exhibitionism, Interracial, Oral sex, Vaginal sex, Combat
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Real Life Sunbay oyununu çalıştırın.

Hile menüsü Bina Dışında: CTRL + B ve ALT + V

v0.3.2
CTRL + SHIFT + Q

Minimum Sistem Gereksinimleri:
  • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz or veya daha iyisi veya AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz daha iyisi
  • Ram: 4 GB RAM
  • Grafik Card: Nvidia GeForce GTX 1050 or AMD Radeon RX 570
  • Boyut: 10 GB kullanabilir alan

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

TEK PART

MEGA - MIXDROP - PIXELDRAIN

V.1.3 Beta

MEGA - MIXDROP - PIXELDRAIN

AdultOyunCeviri27.png AdultOyunCeviri28.png

Son düzenleme:
N

Nuada

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Part 3lerin ikisi de mixdrop. Mega olan linkin urlsi yanlış.

N

Nuada

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu denedim. Aşırı buglu bir oyun. Bazen bir yerlere sıkıştım, load yaptığımda şehrin altına attı felan..Gta vice citynin şehrinin sahil tarafı kopyalanmış gibi geldi. Erkek olaran başlattığınızda oyunda hiçbirşey çalışmıyor. Sadece sokakta gezip kızların üstünü başını soyuyorsunuz. Kadın olarak başladığınızda ise telefonu ve haritayı açabiliyorsunuz. Görev yapabiliyorsunuz. Gece kuluplerinde ve film stüdyolarında özel sahneler var. Render olarak insanların ve eşyaların kalitesi o kadar iyi ki işlemci ve ekran kartı sıcaklığı %95ten aşağı düşmedi. Diğer oyunlardan farklı olmuş.

S

Silinen üye 28892

Sürükleyici bir özelliği var, görevlerle birlikte daha güzel bir hale geliyor.Bir çok aktivite ile eğlenebileceğiniz stabil güzellikte bir oyun.;)

Andygarcia

Andygarcia

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Hmm deneyeceğim

E

EGEMN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk defa unreal engine kullanan adult oyun görüyorum. Güzel mi acaba ?

OdiyarO

OdiyarO

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sistem Gereksinimleri aşırı fazla mı ?

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Minimum sistem gereksimi ne istiyor acaba ? Bilenler yazabilir mi?

EmberMoon

EmberMoon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
3$
Kıyafet dükkanından çıktıktan sonra kızı arabaya bindirip eve götürüyoruz sonrasında araca tekrar binince oyun donuyor. Daha doğrusu oyun canlı ama araç donuyor ne inebiliyorum nede hareket edebiliyorum. Bulabildiğim tek çözüm alt+f4 çekmek oldu tekrar tekrar denedim malesef oyunun bugsız hali gelene kadar sanırım deneyemeyeceğiz. Ama grafikler gerçekten güzel olmuş.

EistBjorn

EistBjorn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Kıyafet dükkanından çıktıktan sonra kızı arabaya bindirip eve götürüyoruz sonrasında araca tekrar binince oyun donuyor. Daha doğrusu oyun canlı ama araç donuyor ne inebiliyorum nede hareket edebiliyorum. Bulabildiğim tek çözüm alt+f4 çekmek oldu tekrar tekrar denedim malesef oyunun bugsız hali gelene kadar sanırım deneyemeyeceğiz. Ama grafikler gerçekten güzel olmuş.
Aynı sorunu bende yaşadım. Galiba oyun oraya kadar geliştirilmiş

A

akhales

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mega linli VPNsiz giriliyor ve dosya çıkıyor. Diğerlerini düzeltiriz. Yanılmıyorsam oyunun yeni sürümü yayınlandı. Tüm linkler güncellenir.
teşekkürler oldu emeğinize sağlık. peki oyunun sürümü eski sürüm mü acaba ?

Üst Alt