Real Life Sunbay - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Unreal Engine Real Life Sunbay

Güncel Sürüm Bilgisi
v.0.6.0 Major
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
MonkeyD.Luffy

MonkeyD.Luffy

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
indirme linkleri saçma sapan yerlere atıyor. bune biçim iş

MonkeyD.Luffy

MonkeyD.Luffy

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
hile çalışmıyor mu para lazım :)

A

akhales

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
versiyon 0.2.0 indirdim dün şuan 0.3.1 indiriyorum bu dosyayı onun içine mi atıcaz direk son indirdiğimiz 0.3.1 den mi giricez. çünkü 7gb biraz düşük geldide, 0.2.0 ye göre

EistBjorn

EistBjorn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyun tek kelime ile harika. Henüz yolun başında olmasına rağmen bolca umut vadediyor. Yeni sürüm yüklenirse güncellerseniz çok mutlu olurum .

EmberMoon

EmberMoon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
3$
Yeni sürümde bug hataları düzeltildimi acaba örneğin arabaya bindiğimizde donma gibi

EistBjorn

EistBjorn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Yeni sürümde bug hataları düzeltildimi acaba örneğin arabaya bindiğimizde donma gibi
Site de aktif olan sürümü oynadım. Araba ya bindiğinde donma bugu kaldırılmış. Ufak tefek buglar var ama oyunu save liyip aç kapat yapıldığında düzeliyor. Kısacası oynamaya engel bir bug yok şuan

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir de Türkçe olsa tadından yenmez ama ingiliççe

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bir de Türkçe olsa tadından yenmez ama ingiliççe
Oyunun motoru Unreal Engine olduğu için Android ile uyuşmuyor. Bizimde kullanıcılarımız %80'e yakını Android üzerinden oynadığı için Türkçe çeviri gelmesi biraz zor.

EistBjorn

EistBjorn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Benim bu oyun hakkında bir kaç sorum olacaktı. İnternette trailer larına rasladım ve oyun çok daha büyük kapsamlı gözüküyor. Ancak aoçdan indirdiğim son sürüm yolun daha çok başında. Bunun sebebi nedir? Bir de buna benzer adult oyunlar var mı değişik türden one person yada third person olarak oynayabileceğim

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Benim bu oyun hakkında bir kaç sorum olacaktı. İnternette trailer larına rasladım ve oyun çok daha büyük kapsamlı gözüküyor. Ancak aoçdan indirdiğim son sürüm yolun daha çok başında. Bunun sebebi nedir? Bir de buna benzer adult oyunlar var mı değişik türden one person yada third person olarak oynayabileceğim
Yapımcının yayınladığı oyun bu şekilde biz farklı bir oyun yayınlamıyoruz trailerlarda bütün oyunlar farklı görünür, bu sadece adult oyunlara özel değil diğer türden oyunlar içinde geçerli.

Üst Alt