Project Atmosphere Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Project Atmosphere Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4 P1
M

mehmetyilmaz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba 3. günde takılı kaldım ne yapmalıyım? Susan'ı eve bırakmam lazım ama haritada böyle bir seçenek yok. Diğer görevleri hep yaptım. Her şeye tıklıyorum ama bir şey değişmiyor, ilerlemiyor. Ne yapmalıyım? Tekrar baştan başlayıp geldim ama yine aynısı oldu, değişmedi.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Merhaba 3. günde takılı kaldım ne yapmalıyım? Susan'ı eve bırakmam lazım ama haritada böyle bir seçenek yok. Diğer görevleri hep yaptım. Her şeye tıklıyorum ama bir şey değişmiyor, ilerlemiyor. Ne yapmalıyım? Tekrar baştan başlayıp geldim ama yine aynısı oldu, değişmedi.
Susan'ın çalıştığı yere gittiniz mi?

M

mehmetyilmaz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Her yere gittim, her şeye tıkladım. Görev kısmında hepsi yeşil bir tek Susan'ı eve bırakma görevi gri. Ama yapamıyorum çünkü Susan'ı eve bırakma seçeneği haritada çıkmıyor. 4. fotodaki kırmızı ile işaretlediğim pc de sıkıntı var sanırım. Üzerine gelince mavi oluyor ama tıklayınca hiçbir şey olmuyor, etkileşime geçmiyor. Bug gibi bir şey sanırım..

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    566.7 KB · Görüntüleme: 11
  • 2.jpg
    2.jpg
    225.3 KB · Görüntüleme: 11
  • 3.jpg
    3.jpg
    225.1 KB · Görüntüleme: 10
  • 4.jpg
    4.jpg
    272.4 KB · Görüntüleme: 10
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Her yere gittim, her şeye tıkladım. Görev kısmında hepsi yeşil bir tek Susan'ı eve bırakma görevi gri. Ama yapamıyorum çünkü Susan'ı eve bırakma seçeneği haritada çıkmıyor. 4. fotodaki kırmızı ile işaretlediğim pc de sıkıntı var sanırım. Üzerine gelince mavi oluyor ama tıklayınca hiçbir şey olmuyor, etkileşime geçmiyor. Bug gibi bir şey sanırım..
Evet bu yapımcıdan kaynaklı bir bug maalesef. Bunu çözmenin tek yolu eski bir kayıt dosyanız varsa buraya yakın oraya dönmek.

M

mehmetyilmaz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam 3 kere baştan başlatıp tekrar geldim buraya aynı şey, bişey değişmiyor. En baştan başladım 3 kere...

M

mehmetyilmaz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benden başka yaşayan yok mu hiç bunu? Bilgisayara tıklayınca hiçbir şey olmuyor lütfen yardım :(

M

mehmetyilmaz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sorunu çözdüm. 3. günün ilk işi olarak markete gitmeniz gerekiyor. Başka işler yaparsanız market simgesi haritadan yok oluyor, geri gelmiyor, o zaman da hikaye ilerlemiyor ve tıkanıp kalıyor. Ben 3. günün görevlerini üstten aşağı doğru yapınca olmamış. Bu da böyle bir bug işte. Buraya yazayım dedim aynı sorunu yaşayan olursa diye...

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Sorunu çözdüm. 3. günün ilk işi olarak markete gitmeniz gerekiyor. Başka işler yaparsanız market simgesi haritadan yok oluyor, geri gelmiyor, o zaman da hikaye ilerlemiyor ve tıkanıp kalıyor. Ben 3. günün görevlerini üstten aşağı doğru yapınca olmamış. Bu da böyle bir bug işte. Buraya yazayım dedim aynı sorunu yaşayan olursa diye...
Bilgilendirme için teşekkürler.

T

turkuazzz99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, öncelikle emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ev sahibinin kızının odasına girip konuşma yaptıktan sonra hata veriyor. Yoksay da çıkmıyor nedendir bu hata?

Ben de bu sorunuma çözüm arıyorum. Admin yazılımcıya bildirmişti ama sonuç çıkmadı. Çözümü bilen var mı?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    123.5 KB · Görüntüleme: 8
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Merhaba, öncelikle emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ev sahibinin kızının odasına girip konuşma yaptıktan sonra hata veriyor. Yoksay da çıkmıyor nedendir bu hata?

Ben de bu sorunuma çözüm arıyorum. Admin yazılımcıya bildirmişti ama sonuç çıkmadı. Çözümü bilen var mı?
Çok büyük ihtimalle yapımcıdan kaynaklı bir sorun bu.

B

bxkxtxs

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
4 ay geçti yeni güncellemeyi hâla dört gözle bekliyorum 😢

P

Promovic771

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hileyi açtımda nereden nasıl kullanicam

Over123

Over123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, oyun da "Atmoshpere git ve orada gez" diye bir görev var ama ne kadar orada takılırsam takılayım hiç bir şey olmuyor ya da karakterlerle hiç bir şey konuşamıyorum. Ne yapmam lazım bilen var mı?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Merhaba, oyun da "Atmoshpere git ve orada gez" diye bir görev var ama ne kadar orada takılırsam takılayım hiç bir şey olmuyor ya da karakterlerle hiç bir şey konuşamıyorum. Ne yapmam lazım bilen var mı?
Oyun bugda kalmış gibi duruyor. Kaldığınız yere yakın kayıt dosyanız varsa oraya dönüp deneyiniz.

Üst Alt