Project Atmosphere Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Project Atmosphere Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4 P1
Ceren

Ceren

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyunu nasıl güncellemem gerekiyor tekrar mı indirmem gerek acaba ?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
oyunu nasıl güncellemem gerekiyor tekrar mı indirmem gerek acaba ?
Oyun cihazında kurulu ise sil, sonrasında linkten tekrar indir. Oyun motorunda güncelleme yapmayı sağlayan bir özellik bulunmadığından tekrar indirmek gerekiyor.

Devilisdogu

Devilisdogu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam Xiaomi redmi 9a telefon markam ve burdaki tüm oyunlar çıkış atıyor direk ne yapacağım ben

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Hocam Xiaomi redmi 9a telefon markam ve burdaki tüm oyunlar çıkış atıyor direk ne yapacağım ben
Oyuna giriş yapar yapmaz mı bu hatayı alıyorsunuz? Eğer bu tarz hata alıyorsanız:

Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

H

hoonin35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu tarz bir hata alıyorum baya ilerlemiştim :(

Ekli dosyalar

• Yeni Metin Belgesi.txt
    21.8 KB · Görüntüleme: 11
U

Unnameless

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gerekli izinler verilmedi çıkılıyor hatası çözülmedi mi hâlâ

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Gerekli izinler verilmedi çıkılıyor hatası çözülmedi mi hâlâ
Bu bir hata değil, Android 13'ün uygulama erişimlerini kısıtlamasından kaynaklı bir uyum sorunu. Oyunlara güncellemeler geldikçe düzeltilecek. Şu anlık sadece Being a Dik'in son sezonu Android 13'e uyumlu.

H

hulk6161

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Androide oyunu açmaya çalıştığımda gerekli izin verilmedi uyarısı alıyorum ama başta veriyorum

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Androide oyunu açmaya çalıştığımda gerekli izin verilmedi uyarısı alıyorum ama başta veriyorum
Sürümünüz android 13 ise şu anlık yapacak bir şey yok. Artık android 13'de 3.parti yüklenen APK dosyalarında dosya izni istenmiyor, Google kaldırdı. Biz de bir çözümünü bulduk, zamanla tüm oyunları android 13 de istenen izinlere uygun hale getireceğiz.

K

Klcklc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Giriş izni hatası veriyor, android 13 güncellemesi yapıldı mı ? Yada ne zaman yapılır belli bir tarih var mı ?

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Giriş izni hatası veriyor, android 13 güncellemesi yapıldı mı ? Yada ne zaman yapılır belli bir tarih var mı ?
Android 13 hatası için geçici bir çözüm bulduk ve onu videolu şekilde discord sunucumuzda #yardım-ve-hatalar kanalında paylaştık. Sunucuya gelip bahsettiğim kanalın sabitlenenler kısmından bakabilirsiniz.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bayadır oyun oynamıyordum bunu denemek istedim. Hikayesini herkes sevmez bence güzel, karakterlerde güzel, renderları aşırı kaliteli favorim değil ama tavsiye ederim

D

Def

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim ama açamıyorum tüm izinleri vermeme rağmen izin verilmedi diyor

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Oyunu indirdim ama açamıyorum tüm izinleri vermeme rağmen izin verilmedi diyor
Android 13 hatası alıyorsun o sorun için geçici bir çözüm bulduk ve onu videolu bir şekilde Discord sunucumuzda paylaştık. Discord sunucumuza gelip #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemeler kısmına bakıp oradan videoya ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
Üst Alt