Project Atmosphere Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Project Atmosphere Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4 P1
K

kenan809

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Denedim herkeze oneririm)
Devami gelirmi acaba?

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
kenan809 Oyun Devamı gelecek oyunlar katoloğunda yani yapımcısı bırakmazsa eğer burayada güncellemesi devam edecek fakat güncellemenin ne zaman geleceğine dair net bir tarihi yok.

F

fabioesco

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar. Rardan çıkarttım dosyaları, uygulama dosyasını çalıştırıyorum ancak oyun hiç açılmıyor.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Merhabalar. Rardan çıkarttım dosyaları, uygulama dosyasını çalıştırıyorum ancak oyun hiç açılmıyor.
Windows güvenlik duvarını kapatın ve görev yöneticisinden Turbo.net'i arka planda çalıştıran hizmetleri ve varsa oyunu kapatın.

B

Blackdrago53

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öncelikle oyun çok güzel hoşuma gitti ancak kafama takılan bir soru var pcdeki save dosyasını telefona aktarabilir miyiz ?

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Ne oldu bu oyuna ya, yeni sürüm için ses seda yok mu ? Severek oynuyordum bir an da oyunu unutmuşum.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Ne oldu bu oyuna ya, yeni sürüm için ses seda yok mu ? Severek oynuyordum bir an da oyunu unutmuşum.
Yaklaşık on saat önce, yani senin bu mesajı yazdığın saatlerde ( :) ) yeni sürüm yayınlandı. Türkçe oyunlar için net bir tarih veremiyoruz ama güncellenecektir en kısa sürede.

İmperiar

İmperiar

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
yeni sürüm çıkmış umarım uzun sürer

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Ahahah bir an da içime doğdu sanki. Dediğim gibi severek oynamıştım ve nedense bir an da bu oyunu unutmuştum. Çeviri konusunda da endişem ve acelem yok. Zamanı gelince oynarız artık, teşekkürler.
Yaklaşık on saat önce, yani senin bu mesajı yazdığın saatlerde ( :) ) yeni sürüm yayınlandı. Türkçe oyunlar için net bir tarih veremiyoruz ama güncellenecektir en kısa sürede.

A

Ayberkk2005

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Abi tüm izinleri verdim ama oyun izinler verilmedi için çıkış yapılıyor diyo

B

brcibilidom

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun hikayesi güzel mi ? Ona göre oynayacağım. Hikaye üzerine odaklıysa süper olur.

mucahidsizer

mucahidsizer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şimdi bu oyunu ındırıp oynayacagım fakat yenı bolumler eklendıgınde tekrar ındırdıgımde save dosyaları gecek mı otomatık mı benım mı gecırmem gerekecek ve nasıl yapılır bılmıyorum vıdeo anlatımı vs var mı acaba?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
mucahidsizer Bilgisayar veya telefon fark etmiyor siz kayıt dosyalarınızı kendi elinizle silmediğiniz sürece depolanmaya devam ediyor.

Üst Alt