No More Money Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe No More Money Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
merlinemrys

merlinemrys

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sezonu ne zaman gelir?

M

monsoy1289

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sezon fark etmeksizin indirince baştan mı başlıyor

H

Haguru123

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
3.sezon 1. bölüm kasımda çıktı ama henüz siteye gelmedi acaba çevirisini bıraktınız mı yoksa çeviri için tüm sezonun bitmesini mi bekliceksiniz ona göre ingilizcesini indireceğim çünkü :D

merlinemrys

merlinemrys

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3.sezon 1. bölüm kasımda çıktı ama henüz siteye gelmedi acaba çevirisini bıraktınız mı yoksa çeviri için tüm sezonun bitmesini mi bekliceksiniz ona göre ingilizcesini indireceğim çünkü :D
Güncelleme notuna baktım 9 saat önce paylaşmış 3. Sezon 2. Bölüm 1 Ocağa kadar gelmeyecek fikrimce onu beklememeleri gerekiyor.

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyunda oynarken hep bir hata çıkıyor yoksay diyorum ekran siyah oluyor karakterlerin konuşması devam ediyor tam öpüşme sahnesinde yine aynı hata çıkıyor yoksay diyorum sahne gözükmüyor ama karakterlerin diyaloglari devam ediyor bunun bir çözümü var mıdır

H

Haguru123

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Güncelleme notuna baktım 9 saat önce paylaşmış 3. Sezon 2. Bölüm 1 Ocağa kadar gelmeyecek fikrimce onu beklememeleri gerekiyor.
1 ocağa çok iyimser bakıyorsun genelde 4 ayını alıyor 1 bölüm çıkarmak en az 2 belki 3 ayı var daha yani ne yazık ki :(

K

keskin06

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyuna girer girmez tekrar oyundan atıyor üst üste hep aynı şeyi yapıyor oyunu oynayamiyorum androidde yardımcı olur musunuz lütfen

B

berkoş00125

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
en son yemek masasında bitiyordu devamı geldimi acaba ?

M

mr710

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda oynarken hep bir hata çıkıyor yoksay diyorum ekran siyah oluyor karakterlerin konuşması devam ediyor tam öpüşme sahnesinde yine aynı hata çıkıyor yoksay diyorum sahne gözükmüyor ama karakterlerin diyaloglari devam ediyor bunun bir çözümü var mıdır
Bu sorun bendede var. Çok fazla hata var yoksay dedikden sonra sahne değişene kadar resimler gelmiyor. Oyunu resmen siyah ekranda oynuyorum.

B

Beyhanbaba

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Galeri kilitini nasıl açarım yardım edermisiniz

B

Beyhanbaba

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Galeri kilitini nasıl açabilirim yardım plsss

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Oyuna girer girmez tekrar oyundan atıyor üst üste hep aynı şeyi yapıyor oyunu oynayamiyorum androidde yardımcı olur musunuz lütfen
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

M

metbey77

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna girdiğimde gerekli izinler verilmedi deyip oyundan atıyor. Halbuki bütün izinler açık. Nasıl çözebilirim bu durumu ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221215_233839_No More Money.jpg
    Screenshot_20221215_233839_No More Money.jpg
    271.3 KB · Görüntüleme: 2
Üst Alt