My Sweet Neighbors Türkçe 0.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe My Sweet Neighbors Türkçe 0.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.12
Furksn

Furksn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 1253

GENEL BAKIŞ

30'lu yaşlarının sonunda yeni bir daireye taşınan bir adamı oynuyorsun. Yeni komşularının çoğu güzel, özellikle de yandaki sevimli kadın. Onun hakkında pek bir şey bilmiyorsun, bildiğin yanında 18 yaşında bir kızın yaşadığını... Oyunun başında genç kız ile tanışıyorsun ve yeterince centilmen olursan - bu kız ev sahibesinin ... Kalbine... giden yolun anahtarı olabilir! Ya da belki de daha büyük bir ikramiye yakalarsın?

Paylaşılan Tarih: 17.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.12
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.78 GB
Oyun Boyutu APK: 498 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Voyeurism, Seduction, MILF

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra My Sweet Neighbors oyununu çalıştırın.
Oyun fazlasıyla iyi denemenizi tavsiye ederim.

Y

Youngwolff

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndiremedim sürekli reklam çıkıyor

L

Luigi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kullanıcı adım ve şifrem ile giris yapiyorum ama erişim hakkiniz bulunmamaktadir diyip beni satin alma sayfasina yönlendiriyo.

Savas85

Savas85

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yahu oyunları yüklüyorum, erişim hakkınız yok diyor. Paket içi dahil olan oyunları başka başlıkta toplasanız da boşuna indirmesek

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oynadığım ilk oyunlardan biridir.Sadece 3 karakter ile oyunun hikayesi ve karakterleri çok iyi işlenmişti.Bu 3 karakter arasında olan çarpık duygusal ilişki iyi yansıtılmış ve güzel anlatılmıştı.Yapımcı bazı nedenlerden dolayı oyunu bırakmasaydı eğer, bu duygusal hikayeyi daha çok görmemize neden olacaktı.Basit ve iyi işlenmiş güzel bir hikayeydi. Renderlar güzel durmasada animasyonları çok iyiydi.Belki ileride devamını görebiliriz ya da sadece aklımızda yarım kalmış bir oyun olarak kalacaktır.Sonuçta bir çok oyun bu akıbeti yaşadı.Çevirmenleri tebrik ediyorum. :)(y)

LokmanBey

LokmanBey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çoğu Kişi Gibi Benimde İlk Oyunum Fakat İlk Nereden Oynadım Onu Hatırlamıyorum.

P

Paixis

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ulan yaa adam oraya "vizeye çalışacağıma bunu çeviriyorum kıymetimi bilin beyler" yazmış,gece gece eline sağlık başkan sağol

Gürkan06

Gürkan06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadığım ilk oyundu yapımı bırakılması herkes gibi beni de üzdü

D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzel. Birde yarıda kalmadaydı

B

burkirb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga oyuna neden giriş yapamıyorum ilk girmeye çalıştığımda kullanıcı adı şifre yanlış hatası vermişti sonra kendi kendine düzeldi şimdi yine aynı hatayı alıyorum

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Aga oyuna neden giriş yapamıyorum ilk girmeye çalıştığımda kullanıcı adı şifre yanlış hatası vermişti sonra kendi kendine düzeldi şimdi yine aynı hatayı alıyorum
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

Üst Alt