My Sweet Neighbors Türkçe 0.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe My Sweet Neighbors Türkçe 0.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.12
U

uzeyirayyildiz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu biri devam ettiriyordu diye biliyorum yani şöyle diyeyim 2.si çıkacaktı ne oldu bilgisi olan varmıdır

Memati Baş

Memati Baş

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bu oyunu biri devam ettiriyordu diye biliyorum yani şöyle diyeyim 2.si çıkacaktı ne oldu bilgisi olan varmıdır

Bu oyunun devamı gelmeyecek malesef, belki çok ilerde yapımcı gaza gelirse devam ettirebilir.
Oyunun devamını yapıyoruz diye zıplayan 1-2 göt oğlanı var, yaptıkları tek şey karakter görsellerini kopyalayıp alakasız bir oyun çıkartmak. Onların yaptığı işte anca amatör eğlendirir. Kısacası bu oyunu unut.

U

uzeyirayyildiz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun devamı gelmeyecek malesef, belki çok ilerde yapımcı gaza gelirse devam ettirebilir.
Oyunun devamını yapıyoruz diye zıplayan 1-2 göt oğlanı var, yaptıkları tek şey karakter görsellerini kopyalayıp alakasız bir oyun çıkartmak. Onların yaptığı işte anca amatör eğlendirir. Kısacası bu oyunu unut.
Eyvallah dostum sağolasın bilgi için

A

Alabandesx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ilk oyunum ve tam güzel yerinde kaldı lütfen birileri el atsın buna ya böyle bitemez aşkımızzzzz

D

Destroy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok sağlam ve harika bir oyun keşke yarıda bırakmayarak geliştirilseymiş...

SC0RPI0N

SC0RPI0N

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu bırakan yapımcı al Bismillah 🧠🧠🧠
Böyle bir oyunun yapımını bırakmak için beyinsiz olmak gerekiyor. Yapımı bırakılan yere kadar oynamanızı tavsiye ederim arkadaşlar. Yapımı bırakıldığı halde final yapmış çoğu çerezlik (kısa) oyundan daha güzel.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Bu oyunu bırakan yapımcı al Bismillah 🧠🧠🧠
Böyle bir oyunun yapımını bırakmak için beyinsiz olmak gerekiyor. Yapımı bırakılan yere kadar oynamanızı tavsiye ederim arkadaşlar. Yapımı bırakıldığı halde final yapmış çoğu çerezlik (kısa) oyundan daha güzel.
Annesi kalp krizi geçirdi ondan sonra haber alınmadı yapımcıdan

Memati Baş

Memati Baş

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Çok kötü hissettim be
Umarım annesi tekrar sağlığına kavuşmuştur.

Annesinin başına böyle bir durum gelmişken işi gücü siktir etmesi saygı duyulacak bir hareket, ama üzerinden çok zaman geçti. Annesi ölmediyse 50 kere iyileşmiştir zaten, babam da kalp krizi geçirdi zamanında biliyorum yani az çok nasıl bir şey olduğunu. Şuan oyuna devam etmiyor olmasının annesi ile bir alakası olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen kendine iyi bir iş bulup herşeyi siktir etmiştir.

B

Behcetkral

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok heycanlı yerde bitmişti devamı ne zaman gelir

G

Goldenarrow

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar oyunu bilgisayara indirdim fakat oyun bir süre sonra sahne geçişlerinde sürekli donarak ilerliyor ve art arda birkaç kez tıklarsam oyun çöküyor. Bunun çözümü var mıdır?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Arkadaşlar oyunu bilgisayara indirdim fakat oyun bir süre sonra sahne geçişlerinde sürekli donarak ilerliyor ve art arda birkaç kez tıklarsam oyun çöküyor. Bunun çözümü var mıdır?
Oyun eski olduğu için böyle bir sorun olduğunu sanmıyorum. Ekran kartı sürücülerinizi güncelleyip tekrar deneyiniz. Sorun bilgisayarınızdan kaynaklıdır.

Üst Alt