My Sweet Neighbors Türkçe 0.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe My Sweet Neighbors Türkçe 0.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.12
Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Oynadığım ilk oyunlardan biridir.Sadece 3 karakter ile oyunun hikayesi ve karakterleri çok iyi işlenmişti.Bu 3 karakter arasında olan çarpık duygusal ilişki iyi yansıtılmış ve güzel anlatılmıştı.Yapımcı bazı nedenlerden dolayı oyunu bırakmasaydı eğer, bu duygusal hikayeyi daha çok görmemize neden olacaktı.Basit ve iyi işlenmiş güzel bir hikayeydi. Renderlar güzel durmasada animasyonları çok iyiydi.Belki ileride devamını görebiliriz ya da sadece aklımızda yarım kalmış bir oyun olarak kalacaktır.Sonuçta bir çok oyun bu akıbeti yaşadı.Çevirmenleri tebrik ediyorum. :)(y)
bu oyun gayet iyidi güzel oyunların yarım kalması iyice çok kötü oyunlar final yaparken kimi güzel oyunların yarım kalması gerçekten çok talihsiz bir durum

S

sinyor07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam oyunun Pc ile Android versiyonu arasında fark varmı hangisini tavsiye edersiniz

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Gayet güzel oyundu final vermeseydi daha da güzel olabilirdi ama yeni oyunu da güzel görünüyor.

H

Habibo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bunun yeni oyunu ne zamana çıkar bir bilginiz varmı

F

full.xp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ulan yaa adam oraya "vizeye çalışacağıma bunu çeviriyorum kıymetimi bilin beyler" yazmış,gece gece eline sağlık başkan sağol
Kardeşim eline sağlık oyunu oynadım zaten oyun içinde mesaj bölümünden yazmışsın komşunun kızı konuşmasında emeğine saygım teşekkür ederim. Ayrıca buna benzer oyunları listeli bir şekilde nasıl bulabilirim. Bazıları sadece yazı hiç hareket yok okumaktan sıkılıyorum. Kitap okusam bu kadar okumazdım 🤣🤣🤣

tekiro07

tekiro07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aslında hikaye olarak hiç de tıkanılacak bir yerde bitmedi.Neden devam ettirmiyor şaşırıyorum doğrusu tam annesi öğrendi işler yeni kızışmaya başlayacak derken yapımcı oyunu bırakmış.

F

full.xp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aslında hikaye olarak hiç de tıkanılacak bir yerde bitmedi.Neden devam ettirmiyor şaşırıyorum doğrusu tam annesi öğrendi işler yeni kızışmaya başlayacak derken yapımcı oyunu bırakmış.
Katılıyorum :) Bence final oyunlarını indirmekte faydasu var reunion da güzel valla tavsiye ederim. Ama animasyon az ses yok

M

mutu

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
daha önce oynayip biraktigim bi oyundu simdi tekrar yuklesem ve ayni hesabim ile giris yapsam kaldigim yerden devam eder miyim?

Karaejderkral

Karaejderkral

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Icimde ukde kaldi oyunu bitiremedim diye ya

B

biktimaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk oyunlarımdan kendisi, keşke birisi devam ettirse şu oyunu...

Üst Alt