My Sweet Neighbors Türkçe 0.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe My Sweet Neighbors Türkçe 0.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.12
Khan

Khan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel bi' oyuna benziyor. Denedikten sonra görüşlerimi yazacağım

Khan

Khan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel bi' oyuna benziyor. Denedikten sonra görüşlerimi yazacağım
güzel, oynanır. Ama oyundaki seçimler çok bariz. Sürekli bi seçenek belli ediyor ''doğru seçim benim'' diye. Yani şaheser sayılmaz ama oldukça güzel bi' oyun

Andygarcia

Andygarcia

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
ilk oynadığım oyun

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Ekli dosyayı görüntüle 1253

GENEL BAKIŞ

30'lu yaşlarının sonunda yeni bir daireye taşınan bir adamı oynuyorsun. Yeni komşularının çoğu güzel, özellikle de yandaki sevimli kadın. Onun hakkında pek bir şey bilmiyorsun, bildiğin yanında 18 yaşında bir kızın yaşadığını... Oyunun başında genç kız ile tanışıyorsun ve yeterince centilmen olursan - bu kız ev sahibesinin ... Kalbine... giden yolun anahtarı olabilir! Ya da belki de daha büyük bir ikramiye yakalarsın?

Paylaşılan Tarih: 17.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.12
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.78 GB
Oyun Boyutu APK: 498 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Voyeurism, Seduction, MILF

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra My Sweet Neighbors oyununu çalıştırın.
İlk oynadığım oyun

LaVita

LaVita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun çogu final veren oyunlardan daha iyi keşke yarıda bırakmasalardı

B

Baranabi313131

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler nolur yardım edin baştaki giriş yap tuşuna basıyorum basıyorum olmuyor çıldırıcam her şey doğru ama girmiyor android deyim

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Beyler nolur yardım edin baştaki giriş yap tuşuna basıyorum basıyorum olmuyor çıldırıcam her şey doğru ama girmiyor android deyim
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

B

Baranabi313131

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öyle yapıyorum
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

zaten

B

Baranabi313131

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hata almıyorum basıyorum bir etki etmiyor

Üst Alt